PROFESYONEL TELEFON! | Sony Xperia 1 II incelemesi

PROFESYONEL TELEFON! | Sony Xperia 1 II incelemesi

Sony Xperia 1 II incelemesinin başlangıçta bölümü aracılığıyla karşınızdayız. Tavuk’de ancak satılmayan kim telefonun farklı günlük kayıt uzmanlık sonrasındaki detaylarını aktarıyoruz.


İlginizi çekebilir; Sony Xperia 1 II, Huawei P40 Pro, OPPO Find X2 yanı sıra iPhone 11 video klip kıyaslama


PROFESYONEL TELEFON! | Sony Xperia 1 II incelemesi

7,6 mm inceliginde yanı sıra 181 büyükbaba ağırlığında olan Xperia 1 II, yılın amiral gemileri ile çevrili en yalın yanı sıra en küçük telefonlarından bir kişi konumunda. 6,5 inç boyutunda bir ekrana kurucu olan Sony Xperia 1 II, 4K çözünürlüğünde bir OLED gözünde canlandırmak aracılığıyla karşımıza çıkıyor. Kim gözünde canlandırmak tiyatro formatı olan 21:9 olarak ayarlanması aracılığıyla varyasyon yaratıyor. Kim hem kültürel medya kullanımında hem de çeşitli çeşit yanı sıra parmak şıklatmak içeriklerinde açıkça gözünde canlandırmak deneyimi sunmasını sağlıyor. Ekranda bunlara ek olarak HDR 10 parça teknolojisi kolay erişilebilir. DCI-P3 farklı renkler gamutunu da %100 destekliyor. Göstermek 60 Hz olsa da X1 Bravia HDR motoru aracılığıyla adım bulanıklığını azaltan Sony, 90 Hz seç akıcı bir uzmanlık sağlamayı başarmış.

Uzman elektronik kamera deneyimi!

Cihazın en büyük noktalarından bir kişi de evet kameraları. 3 adet 12 MP çözünürlüğünde elektronik kamera dizilimine kurucu olan Sony Xperia 1 II, 24 mm şiddetli kamerasında 1/1,7 inç büyüklüğünde Exmor RS algılama birimi kullanıyor. 16 mm yanı sıra 70 mm büyük perspektif aracılığıyla telefoto lensi de olanaklar banliyö bölgesi telefonun elektronik kamera {arkasında} ise Zeiss T* algılama birimi kaplaması kolay erişilebilir. Kim lenslerdeki yansımayı azaltan yanı sıra DSLR kameralara ait lenslerdeki olarak kullanılmak için üretildi bir program idi. Dolayısıyla cep telefonu tarafta da görüyoruz. Cihazda bunlara ek olarak 3D ToF algılama birimi de olanaklar alıyor. Dolayısıyla hemen odaklama yapabilirsen saniyede 20 kare odaklamalı olarak Ayarlamak ateşleme yapabiliyor.

Elektronik kamera tarafında bahsedilmesi gereken bir çeşitli diğer büyük açıkla ise Camera Pro yanı sıra Photo Pro yönler. Verilen kim hazır olanaklar banliyö bölgesi Pro modları bir hazır olanaklar alabilecek en artırılmış deneyimli ayar olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Sony Alpha resim makinelerinin arayüzünü kullanan Photo Pro, bütün dürüstlüğümle bir Alpha elektronik kamera istihdam hissiyatını sağlıyor. Camera Pro ise Cine Alta elektronik kamera arayüzü aracılığıyla bunu sunuyor. Böylece gerçeklik bir elektronik kamera kullanımını Photo Pro yanı sıra Camera Pro aracılığıyla sağlayabilirsiniz.

4K 60 fps video klip kaydı alabilen hazır OIS yanı sıra EIS hep birlikte olarak kullanılmak için üretildi optik onarım sistemi de olanaklar alıyor. OIS desteği olan şiddetli yanı sıra telefoto lenste 5 yönlü sabitleyiciye olanaklar verilmiş. Başlangıç ​​aşaması tarafta 8 MP bir mercek bulunuyor. Önemli ölçüde yüz kameranın onarım özelliğine odak gerçekleştirmek gerekir. Verilen hiçbir Yine bir başka hazır kim {kadar} belirlenen bir odaklama görmedik.

Donanımsal özellikler

Donanımsal detaylara geldiğimizde ise bir amiral gemisi olduğunu görüyoruz. Qualcomm Snapdragon 865 yonga seti, 8 GB bellek 256 GB depolama alanı yanı sıra Micro SD hafıza kartı desteğine kurucu olan hazır IP68 suya yanı sıra toza e karşı güç özelliği de olanaklar alıyor.

Hi-Res Audio yanı sıra Dolby Atmos destekli stereo ses hoparlörü keşfedildi Sony Xperia 1 II, çok harika bir ses hoparlörü performansı sunuyor. Ahize tarzında konumlandırılan hoparlörler, lig veya çeşitli diğer telefon deneyimi boyunca hoparlörün yumruk aracılığıyla kapatılmasının önüme geçmiş tarih kaza. Hazır 3,5 mm jak girişi de korunmuş. DSEE Ultimate desteği sunan cihazda 360 Audio kullanımı da başarılabilir.

Etkileşim kanadında Wi-Fi 6, 5G, Bluetooth 5.1 seç bütün son zamanlarda yaratılış teknolojiler kullanan telefon, Grup-C USB bağlantısında USB 3.1 standardını koruyor. NFC de bir Sony klasiği olarak yerini aldığını görüyoruz. Kim karşılık aynı anda HDMI yanı sıra Display Port olarak kullanılabilir yanı sıra Yine bir başka bir ekrana 4K HDR görüntü aktarımı yapabilecek moda trendi ayarlanmış. Oyunları ise PlayStation 4 kontrolcüsü olan DualShock 4 aracılığıyla oynama imkanı da sunuyor.

Sonuçta 4.000 mAh batarya aracılığıyla kutudan çıkan telefon rahatlıkla bir günü geçebilecek bir istihdam ömrüne kurucu iken kutudan çıkan 18 W ima etmek cihazı veya kablosuz olarak ima etmek edilebiliyor.

Yaygın baktığımızda Sony Xperia 1 II, Tavuk’de satılsa şaşırtıcı bir şekilde sevilecek, yine de fiyatı aracılığıyla de çeşitli kişiyi üzecek bir makine gel. Yine de kullandığım en sevdiğim telefon da olduğunu belirtmeden getirmek istemiyorum.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: PROFESYONEL TELEFON! | Sony Xperia 1 II incelemesi

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: (*1*)

Leave a Reply