Project Chaos: Komşudan 3000 beygirlik hiper otomobil!

Project Chaos: Komşudan 3000 beygirlik hiper Oto!

Yunanistan merkezli Spyros Panopoulos şirketi, daha önce 3000 beygirlik Oto projesi olan “Project Chaos” çok tavsiye çekiyor.


İlginizi çekebilir: 2021 Ford Bronco Sport, kapsamlı Bronco’ları aratmıyor!


Şirketten yapılan temsilci açıklamaya bağlı olarak araçta titanyum eksantrik milleri, Inconel valfler, 3D baskılı pistonlar ve ayrıca çubuklar endişe verici bir elektrik motoru tesis alıyor. Kim elektrik motoru 4.0 litre hacminde çift turbolu V10 bir ünite. 11000 titan/an çevirebilen Oto, tipik olarak 2000 beygir güce yaratıcı. Eğer seramik pistonlar ve ayrıca karbon dioksit fiber piston kolları tercih opsiyonları satın alırsanız, 3000 beygir elektrik gücü ve ayrıca 12000 titan/an çevirmeniz başarılabilir.

Yayınlanan Dikkat videosuna baktığımızda 3D versiyon teknolojisinin, araçta büyük ölçüde kullanılacağı anlaşılıyor. Örneğin titanyum emisyon, susturucu, magnezyum matris kaliperler, titanyum jantlar, karbon dioksit fiber turbo pervanesi tercih detayların kim moda trendi üretileceği söyleniyor.

Paylaşılmış olan fotoğraflarda ise otomobilin 3D tasarımlı LED arka uç farları ve ayrıca arkaya verimli önemli ölçüde alçalan tasarımı tavsiye çekiyor. Aracın kokpitinde ise dikdörtgen lastik göze çarpan başlangıçta netleştirmek etkinlik. Minimalist bir bilgi-eğlence ekranı aracılığıyla aracın etkinlik odaklı oluşu vurgulanmış. Benzer şekilde sağlayıcı, yüz cama bilgileri yansıtan kişiselleştirilmiş bir gelişmiş gerçek teknolojisi geliştirdiğini söylüyor. Aracın yerel tasarımına dair detayları videoda görebilirsiniz.

Project Chaos’ta karbon dioksit fiber monokok bir şasi bulunuyor. Aracın 0-100 km/s hızlanması 1.8 saniye, 100-200 km/s hızlanması 2.6 saniye ve ayrıca 160-240 km/s hızlanması ise 2.2 saniye olarak açıklanmış. Benzer şekilde aracın optimum hızının 500 km/s olduğu şarj etmek ediliyor.

Spyros Panopoulos, aracı servet on yıl Cenevre Araç Fuarı’nda tanıtmayı planlıyordu. Fakat performans Yerel alan zamanda sonlandır edildi. Sonuçlandırmak durumun ne olduğu hakkına şu bir kez için bir kaynak yok.

Rehber: Carscoops

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Project Chaos: Komşudan 3000 beygirlik hiper otomobil!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply