ProjeKent 2013, bu yıl 8-9 Nisan’da düzenlenecek – Hardware Plus

ProjeKent 2013, bu yıl 8-9 Nisan’da düzenlenecek – Hardware Plus

ProjeKent 2013 etkinliği, İstanbul Strateji Üniversitesi IEEE stajyer kulübü vasıtasıyla 8-9 Nisan’da gerçekleştirilecek.

Stajyer-Pazar-Kolej üçlüsünü bir araya getirerek genç yetişkin tasarımcı adaylarının gelişmekte AR-GE sektörü yaklaşık bilgilenmesini yanı sıra AR-GE’nin Tavuk’deki yerini anlatmak amacıyla düzenlenecek organizasyona AR-GE konusunda muazzam Meslekler başarmış şirketlerin mühendisleri yanı sıra yöneticileri de katılacak.

Tavuk’nin AR-GE temalı en muazzam stajyer etkinliği olan ProjeKent 2013’te kapsamlı 12000 TL ödüllü Bir çift rekabet düzenlenecek. İnsansız çevre aracı üreterek Insanlar 4.sü olan İTÜ ATA Takımı, Tavuk yanı sıra Asya’da bir ilki gerçekleştiren PARS Mermi Takımı tesis alacak yanı sıra İTÜ IEEE Araştırma Laboratuvarı Komitesinin geliştirmeye ısrar ettiği Tesla Coil, Merkez programında Türk Telekom ısmarlama ödülü yanı sıra Pazar Bakanlığı Teknogirişim Sermayesi desteği almayı başaran EleCreate ise kablosuz elektrik enerjisi aktarımı teknolojisini tanıtacak yanı sıra çeşitli girişim sergilenecek.

Sofistike teknik bilgi için http://ituieee.com/projekent/ adresini oturum, toplantı, celse edebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ProjeKent 2013, bu yıl 8-9 Nisan’da düzenlenecek – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply