PS5 Siparişinden Bulgur Çıkan Müşterilerimiz İçin Üzgünüz –

PS5 Siparişinden Bulgur Çıkan Müşterilerimiz İçin Üzgünüz –

Amazon İngiltere üzerinden geçtiğimiz günlerde PlayStation 5 satın alma veren bazı kullanıcılara pilavlık bulgur tercih alakasız ürünler gönderilmişti. Amazon komplikasyon aracılığıyla sinir ana sebep yaptı!


İlginizi çekebilir: Playstation 5 Tavuk fiyatı belli oldu!


Amazon kargoların çalındığını hak talepleri ediyor

Amazon İngiltere üzerinden PlayStation 5 siparişi veren birkaç müşteriye, pilavlık bulgur, çerez ve ayrıca şekil tercih ürünler gönderildi. Geçtiğimiz günlerde Amazon‘dan PlayStation 5 siparişi verdiğini ve ayrıca yük aracılığıyla itibaren kutudan alakasız ürünler çıktığını hak talepleri eden birkaç insanlar ortaya sonuç. Kim dünya yaşadığı, trajikomik olarak nitelendirebileceğimiz, kim durumu birdenbire kültürel medya hesaplarında paylaştı. Kim olayın geçici dönem içerisinde Tavuk‘de de yıldız olmasının sebeplerinden bir birey de bazı kutulardan çıkan pilavlık bulgurun Tavuk üretimi ve ayrıca Türk markası olmasıydı. Bir istisnai olarak kültürel mecrada geçici sürede yıldız olan kim rahatsızlık sonrasında gözler Amazon‘a çevrildi ve ayrıca yetkililerden ana sebep beklendi.

Itibaren koli ileri Amazon Prime beste mühür yerine ortak bir mühür olması da müşterileri daha kutuyu açmadan tedirgin etmeyi başardı. Asıl ciddi şok ise kutuyu açtıktan bundan sonra karşılarına sonuç.

Amazon

Amazon İngiltere, çalınan PS5’leri ancak bulamadı

Sorun aracılığıyla sinir başlangıçta açıklamayı yapan federal hükümet, ürünlerin yük aşamasında çalındığını ve ayrıca yerine alakasız kargo koyulduğunu, en geçici sürede sorunun çözüleceğini söylediler. Iddia konusu olayın gündeme oturmasıyla beraber Sky News‘e açıklamada keşfedildi Amazon İngiltere, kültürel medya sitelerinde karşılıklı görsellerin gerçeklik olduğunu ve ayrıca kim rahatsızlık için istisnai olarak deli olduklarını belirtti.

“Hepimiz müşterilerimizi müteşekkir etmek aracılığıyla ilgileniyoruz ve ayrıca onlar için bunu başaramadık. Bunun için dürüst üzgünüz ve ayrıca doğru ne olduğunu araştırıyoruz.”

E-Değiş tokuş devi benzer şekilde, kim sorunu yaşayan bütün müşterilerin şirketin güçlendirmek ekibiyle iletişime geçmesini istedi. Sony geçtiğimiz günlerde yaptığı, “piyasaya sürülen bütün PlayStation 5‘leri sattık” açıklamasından bundan sonra Amazon‘un kim sorunu tam olarak nasıl çözeceği ise dürüst mucize konusu oluşum.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: PS5 Siparişinden Bulgur Çıkan Müşterilerimiz İçin Üzgünüz –

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply