Qualcomm, 10Gbps İndirme Hızlarına Sahip Snapdragon X70 5G Modemini Tanıttı! – Hardware Plus

Qualcomm, 10Gbps İndirme Hızlarına Sahip Snapdragon X70 5G Modemini Tanıttı! – Hardware Plus

En devasa cep telefonu yonga üreticilerinden bir birey olan Qualcomm, en taze Snapdragon X70 5G‘yi MWC 2022 fuarında duyurdu. Kim modem hem 6GHz 6 hem de mmWave frekanslarını destekleyerek, dünyanın 5G fabrikasyon akıl işlemcisi yanı sıra 10 Gbps’ye {kadar} 5G indirme hızları endişe verici aslen modemidir.

Qualcomm Snapdragon X70 5G Tanıtıldı

Snapdragon X70 5G modem, Yerel alan zamanda piyasaya sürülen Snapdragon 8 Genetik 1 amiral gemisi yonga setinde keşfedildi Snapdragon X65‘in halefi olarak olay. Qualcomm, Snapdragon X70 5G‘nin 600 MHz‘den 41 GHz‘e {kadar} başına iş 5G bandını destekleyebilen dünyanın sıradışı büyük 5G modem-RF program ailesi olduğunu söylüyor. Kim, telefon üreticilerinin taze yaratılış telefonlarında telcos aracılığıyla ortaklaşa istenen 5G mühür kapsamını sunmalarını sağlıyor.


İlginizi çekebilir; OnePlus, 150 Watt Anında Suçlamak Destekli Bir Telefon Ileri Çalışıyor!


Buradaki odak, bir modem-RF sistemi için bir tane daha bir dünyada aslen olan Qualcomm 5G fabrikasyon akıl işlemcisinin yerleşik olmasıdır. Yonga üreticisinin Qualcomm 5G fabrikasyon akıl Suite seç güçlendirilmiş yetenekler sunmasını sağlar. Sıkmak bültenine bağlı olarak “güçlendirilmiş hızlar, koruma alanı, gecikmek, mobilite, iletişim sağlamlığı yanı sıra enerji verimliliği” için optimizasyonlar getiriyor.

Bunlara ek olarak Snapdragon X70 5G, eski modele şaşırtıcı bir şekilde aynı şekilde 3.5Gbps‘ye {kadar} en uzun yükleme hızlarına yanı sıra 10Gbps‘ye {kadar} indirme hızlarına sahiptir. Yonga yaratıcı Qualcomm 5G PowerSave Genetik 3 aracılığıyla 4 nm hayati mühür işlemiyle %60 ekstra enerji verimliliği sunuyor.

Qualcomm bundan kesinlikle bahsetmese de Snapdragon 8 Genetik 2‘nin taze Snapdragon X70 5G modem-RF sistemine kurucu olacağını tahminler ile çevrili. Tedarikçi, kim modemli iş cep telefonu cihazların 2022’nin sonlarına {kadar} piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Qualcomm, 10Gbps İndirme Hızlarına Sahip Snapdragon X70 5G Modemini Tanıttı! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply