Realme 3 Pro inceleme – Yeni F/P şampiyonu o mu?

Realme 3 Pro inceleme – Yeni F/P şampiyonu o mu?

Realme 3 Pro inceleme videomuzda, ülkemize taze kapı aralığı yapan şirketin modeline çok yakından bakıyoruz. Bakalım telefon bizlere neler sunuyor?

Realme 3 Pro inceleme

Sürüm ülkemizde 2 özel versiyonla satılıyor. Bunlardan ilki 4 GB RAM + 64 GB depolamak sunuyor ve ayrıca 1727 TL fiyatla karşımıza çıkıyor. En uygun modelde ise 6 GB RAM ve ayrıca 128 GB depolamak bulunuyor ve ayrıca fiyatı 2.111 TL olarak listeleniyor.

Tasarımına baktığımızda modelin Süper Moru, Nitro Mavisi, Karbon dioksit Siyahı farklı renkler seçeneklerinin olduğunu görüyoruz. Mükemmel plastik mülk kullanan cihazın geri tarafında başparmak izi sensörü tesis alırken, meydan okuma popülerlik seviyesi teknolojisi de yüz kamerayla hep birlikte kullanılabiliyor. Başlangıç ​​aşaması taraftan baktığımızda ise %90.8 göster mülk oranıyla hep birlikte azalma çentik tasarımının özlemek edildiğini görüyoruz. Cihazda microUSB karşılık noktası olması göze çarpan eksilerden bir tanesi. Benzer şekilde cihazın ses hoparlörü performansı da pek uygun kesinlikle değil.

6.3 inç boyutlu ekranda Full HD+ çözünürlükle beraber Corning Gorilla Glass 5 teknolojisi tesis alıyor. Kim ekranda tahmini 500 nitlik bir optimum ışıltı seviyesi bulunuyor.

Gücünü Snapdragon 710 işlemcisinden hinterlandı Realme 3 Pro modelinde 4 GB/6 GB RAM ve ayrıca 64 GB/128 GB depolamak aslında olmak üzere özel seçenekler kolay erişilebilir. Cihazda çift SIM hafıza kartı desteğiyle hep birlikte 256 GB‘a {kadar} microSD hafıza kartı desteği de kullanıcılara sunuluyor.

Cihazın elektronik kamera özelliklerine değinecek olursak, geri tarafta Sony IMX519 sensörünü kullanan 48 MP’lik F/1.7 diyafram değerine yaratıcı önemli kamerayla hep birlikte 5 MP yoğunluk algılayıcısı tesis alıyor. Önemli kamerada OIS olmaması çekimleri etkilese de, telefonun oran segmentine oranla sunduğu resim performansı dürüst yardımcı. Başlangıç ​​aşaması tarafta ise 25 MP’lik bir yüz elektronik kamera tesis alıyor.

Sonuçta mevcut 4045 mAh batarya kapasitesiyle Vooc 3.0 20W suçlama desteği bulunuyor. Kim da cihazı 30 dakikada %50 oranında suçlama edebiliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Realme 3 Pro inceleme – Yeni F/P şampiyonu o mu?

Hızlı kılavuz: (*3*)

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply