Realme, 5G destekli iki yeni telefon duyuracak! – Hardware Plus

Realme, 5G destekli iki yeni telefon duyuracak! – Hardware Plus

Pratik telefon dünyasının derhal ilerleyen markalarından Realme, varlık grubunu genişletmeye peşini bırakmamak, sürdürmek. Markanın maliyet/etkinlik sınıfında hevesli olduğu görülen 5G bağlı kalarak 2 yeni stil, TENAA sertifikalarında ortaya sonuç!


İlginizi çekebilir: Xiaomi Mi 10 Ultra, DxOMark vasıtasıyla değerlendirildi!


Realme RMX2176 yanı sıra RMX2200, 5G desteği aracılığıyla detaylandı!

TENAA’da görüntülenen cihazlardan RMX2176 kod adlı telefon ortasında-en uygun sınıfı hedeflerken, RMX2200 ise daha istisnai olarak giriş yolu-ortasında ölçüde özellikler barındırıyor. Kim bağlamda maliyet/etkinlik alanında uygun fiyatlı iki yeni telefondan bahsetmek başarılabilir. Gümüş renkte plastik bir gövdeye kurucu olduğu görülen Realme RMX2176’da 6.43 inç boyutunda Full HD+ AMOLED ekrana merkez verildiği belirtiliyor. Gücünü Qualcomm Snapdragon 765G işlemciden hinterlandı erişilebilir 6/8 GB LPDDR4X RAM yanı sıra 128/256 GB UFS 2.1 depolama alanı seçenekleri bulunuyor.

Telefonun arka uç kısmında 64+8+2+2 megapiksel çözünürlüğe kurucu dörtlü elektronik kamera bulunurken; kim kameralar ultra önemli bakış açısı, makro yanı sıra yoğunluk sensörleri barındırıyor. Realme RMX2176 modelinin başlangıç ​​aşaması yüzünde ise 32 megapiksellik bir elektronik kamera bulunuyor. Raporlara bağlı olarak telefonun 4.300 mAh’lik bataryasının olduğu belirtiliyor.

Raporlanan anında makine olan Realme RMX2200 ise giriş yolu seviyesinin potansiyel olarak aslen 5G bağlı kalarak telefonu gidiyor. 6.52 inç boyutunda IPS LCD ekrana kurucu erişilebilir MediaTek Dimensity 720 işlemci çipi bulunuyor. 4/6/8 GB RAM yanı sıra 64/256 GB UFS 2.1 depolama alanı seçenekleri ise yeni işlemciye güçlendirmek veriyor. Geri yüzünde 13+2+2 megapiksel üçlü arka uç elektronik kamera bulunduran RMX2200, azaltmak çentiğinde de 8 megapiksel başlangıç ​​aşaması kameraya merkez veriyor. Telefonun 5.000 mAh kapasiteli bataryasının derhal suçlama desteğiyle geldiğini de belirtelim.

Özellikleriyle uyar çeken iki yeni telefonun an tanıtılacağı ancak tanıdık olmayan. Yine de TENAA raporlarının ortaya çıkmasından dolayı Realme’nin yeni modellerinin farklı tam hafta içerisinde duyurulması bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Realme, 5G destekli iki yeni telefon duyuracak! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply