Realme 6 Pro incelemesi | Toplam 6 kamera ve muhteşem tasarım!

Realme 6 Pro incelemesi | Toplam 6 kamera ve muhteşem icat!

Realme 6 Pro incelemesi aracılığıyla karşınızdayız. Realme 6 ailesinin en yoğun ve en silahlı üyesi olan 6 kameralı telefonun detayları kim videomuzda.


İlginizi çekebilir; Realme 6i inceleme – Bütün artı ve eksileriyle anlattık!


Realme 6 ailesinin en yoğun sürüm olan Realme 6 Pro, olağanüstü yönler aracılığıyla uyar çeken modellerden bir birey. Arasında seviyede uzun etkinlik ortaya koyan Realme 6 Pro, sunduğu ufak detaylar aracılığıyla yükseklik derece cihazların özelliklerine kurucu.

Önemli ölçüde tasarımıyla uyar çeken cihazın Süper Mavisi ve Süper Kırmızısı adında 2 farklı renkler seçeneği elde edilebilir. UV-curing gradyan ofset versiyon teknolojisi aracılığıyla üretilen ve 7 katmandan dahil kim geri icat cihazın arkasına düşen aydınlatma şiddeti ve açısına bağlı olarak Süper efekti oluşturuyor. Kim da telefonu son derece benzersiz ve masada en uyar çekecek telefonlardan bir birey haline getiriyor.

Realme 6 Pro yönler

Yaklaşım kalite tarafında 90 Hz tazeleme hızı sunan Full HD+ IPS bir gözünde canlandırmak aracılığıyla itibaren erişilebilir 6,6 inç ölçüm ve %90’ı aşan bir gözünde canlandırmak muazzamlık oranı uyar çekiyor. Delikli çift yüz kamerasını sol üste konumlandırılmasıyla yatay kullanımlarda daha sakin bir kullanmak vadeddiğini söyleyebiliriz.

Gücünü dünyada aslen defa Realme 6 Pro’da kullanılmış Qualcomm Snapdragon 720G’den yerleşim bölgesi üreticisi, Adreno 618 aracılığıyla oyunlarda olağanüstü etkinlik sergiliyor. Snapdragon 730G’nin işlemci çipi performansı arttırılmış ve hepsi birden daha tam olarak katip versiyonu olan 720G, başına oyunda en yükseklik ayarlarda sorunsuz bir bilgi sağlıyor.

Bunlara ek olarak 8 GB bellek ve 128 GB depolama alanı iyilik yükseklik derece özellikler ilgili üreticisi, bir dizi rutin kullanımları ve uygulamaları geri arama iyilik detaylarda da kusursuzca çalışıyor. Micro SD hafıza kartı desteği de keşfedildi cihazın depolama alanı alanını son derece arttırmak da uygulanabilir.

Realme 6 Pro kamera yönler

6 Pro’nun kamera detaylarına geldiğimizde 4 geri 2 yüz kamera aracılığıyla 6 adet kameraya tesis verildiğini görmekteyiz. 64 MP ciddi kamerasında Samsung GW1 sensörünü kullanan üreticisi, bunlara ek olarak 12 MP telefoto, 8 MP 119 derecelik büyük açılı mercek ve 2 MP değerinde 4cm mesafeden yakalama yapabilen makro kamera aracılığıyla olay. Cihazın yüz tarafında ise Sony IMX471 sensörünü barındıran 16 MP değerinde ciddi ve 8 MP değerinde 105 derecelik büyük açılı çekimler yapabilen bir de büyük açılı kamera elde edilebilir.

(*6*)Realme 6 Pro batarya performansı

Cihazın bataryası 4.300 mAh değerinde ve VOOC 4.0 suçlama desteği aracılığıyla 1 saatte %100 doluluk sağlayabiliyor. 30 Watt değerindeki kim suçlama gücü aracılığıyla üreticisi kısa süreli gereksinimlerde de hızlıca suçlama olabilme kapasitesine kurucu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Realme 6 Pro incelemesi | Toplam 6 kamera ve muhteşem tasarım!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply