Realme GT 2 ve GT 2 Pro Duyuruldu; İşte Teknik Özellikler! – Hardware Plus

Realme GT 2 ve GT 2 Pro Duyuruldu; İşte Teknik Özellikler! – Hardware Plus

Adil miktarda utanç ve yetkililer tanıtımdan bundan sonra, Realme Çin’deki bir sanal performans ile amiral gemisi Realme GT 2 serisini piyasaya sürdü. Ayarlamak, Realme GT 2 ve Realme GT 2 Pro‘dan oluşuyor. GT 2 Pro, Qualcomm Snapdragon 8 Genetik 1 uzun kaliteli yonga seti vasıtasıyla desteklenen en yenisidir. İşte bütün detaylar.


İlginizi Çekebilir; OnePlus 10 Pro Tasarımı, Lansmandan Daha önce Temsilci Olarak Açıklandı!


Realme GT 2 Pro Mekanik

Realme GT 2 Pro 5G, son zamanlarda açıklandığı seç, 2 kapsamlı video kamera muhafazası, çok küçük bir video kamera ve bir LED acil ilgili kapsamlı bir arka uç video kamera tümseği ilgili nazikçe ayarlanmış bir tasarıma sahiptir. Önde bir delikli gözünde canlandırmak tesis alıyor.

Telefon aynı şekilde Japon programcı Naoto Fukasawa aracılığıyla birlikte çalışmak içine yapılan Paper Tech Master Design aracılığıyla kişiselleştirilmiş bir baskıya kurucu. Kim, onu dünyanın topluluk dostu olan profil-polimer malzemeden yapılmış aslen telefonu yapıyor. Ihtiyatlı telefonun paket tasarımı rağmen plastik oranını %217’den %0,3’e düşürdü.

Telefon, 120Hz iyileştirme hızı, 1400 nit en uzun ışıltı ve MEMC desteğine kurucu 6,7 inç 2K LTPO AMOLED ekrana kurucu. Aynı şekilde DisplayMate A+ sertifikasına sahiptir ve bir Corning Gorilla Glass Victus katmanı aracılığıyla hep birlikte olay. Beklendiği seç, Realme GT 2 Pro en son zamanlarda Snapdragon 8 Genetik 1 yonga seti vasıtasıyla destekleniyor ve Xiaomi 12 serisi, Moto Edge X30 ve kısaca çıkacak çeşitli telefonla savaş ediyor.

Video kamera özelliklerine değinecek olursak, Sony IMX766 sensörlü ve OIS’li 50MP ciddi video kamera, 50MP ultra önemli video kamera ve mikro lensli video kamera, 40x‘e {kadar} yakınlaştırma hep birlikte olay. Telefon, ultra yüksek yerleşim bölgesi derinliği efekti için FishEye modunu, azaltılmış ışıkta daha yakın fotoğraflar için ProLight teknolojisini ve daha fazlasını destekler.

Realme GT 2 Pro, yakıtını telefonu özel 33 dakikada kusursuz ima etmek edebilen 67W derhal ima etmek desteğine kurucu 5.000 mAh pilden alıyor. Android 12 tabanlı Realme UI 3.0‘ı çalıştırıyor.

Aynı şekilde, sıcak dağılımını %205 oranında artıracak güçlendirilmiş bir soğutma sistemine de kurucu. Aynı şekilde ekipman, verimlilik iyileştirmeleri, daha azaltılmış elektrik tüketimi ve daha fazlası için Realme GT ayar 3.0‘ı destekliyor.

Telefon, HyperSmart Anten Anahtarlama teknolojisi, bir Wi-Fi Enhancer ve 360 ​​seviye NFC‘yi ilgili son zamanlarda bir Anten Dizisi Matris Sistemine kurucu olan dünyanın aslen telefonu. Anten Değişen teknolojisi garip gücü oluşturmak içindir, Wi-Fi Enhancer şaşırtıcı bir şekilde yönlü Wi-Fi bağlantısı içindir ve 360 ​​seviye NFC, işlevselliğin yeteneklerini geliştirir.

Realme GT 2 Mekanik

Realme, GT 2 Pro‘ya çok küçük bir erkek veya kız kardeş seç davranan Realme GT 2‘yi de tanıttı. Tam burada ve kesinlikle orada çeşitli çok küçük düzeltme olması hariç GT 2 Pro‘ya eşdeğer bir oluştur ve yaklaşım kalite sayfası aracılığıyla hep birlikte olay. 120Hz iyileştirme hızına ve 1000Hz dokunmatik örnekleme hızına kurucu daha çok küçük 6,2 inç E4 AMOLED gözünde canlandırmak ile gel ediyor.

12 GB‘a {kadar} RAM ve 256 GB‘a {kadar} depolama alanı aracılığıyla eşleştirilmiş Qualcomm Snapdragon 888 cep telefonu sistem vasıtasıyla desteklenmektedir. Makine, Pro modeliyle benzer kameralara kurucu ve 5.000 mAh elektrik pili aracılığıyla destekleniyor. Aynı şekilde Android 12 tabanlı Realme UI 3.0‘ı çalıştıracak, GT ayar 3.0 ve daha fazlasıyla hep birlikte olay.

Realme GT 2 Serisi Maliyet Bilgisi

Realme GT 2 serisi, Çin’de özellikle 425 ve 614 para başla ücret etiketleri aracılığıyla satışa sunulacak. Telefonlar aynı şekilde ilerleyen dönemlerde ülkemize de gelmesi bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Realme GT 2 ve GT 2 Pro Duyuruldu; İşte Teknik Özellikler! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: (*2*)

Leave a Reply