Realme yeni telefonu Geekbench’te görüldü – Hardware Plus

Realme yeni telefonu Geekbench’te görüldü – Hardware Plus

Oldukça arzu edilen fiyata kurucu gidiyor olan yeni bir Realme telefonu, tarama internet sitesi olan Geekbench’te duyu edildi.


İlginizi çekebilir: Realme UI 2.0 beta Realme 7 ve ayrıca X2 Pro için açıldı


RMX3092 sürüm numarasına kurucu olan mantıklı telefon, Dimensity 720 yonga setine kurucu gidiyor ve ayrıca aynı anda 5G etkileşim desteğiyle servet.

Benchmark testinin ortaya çıkardığına bağlı olarak telefon 8GB RAM an da sunuyor. Bunu söyledikten sonra koşu sistemi konusunda kullanıcıları daha ziyade düşün kırıklığına uğratacak tercih duruyor. Bunu göz önünde bulundurarak telefonun kutudan Android 10 aracılığıyla çıkacağı görülebiliyor.

Telefon detayları ve ayrıca hangi serinin cihazı olduğu yaklaşık Yine bir başka net bir teknik bilgi yok. Bunu söyledikten sonra kod numarasına bakıldığında RMX harflerinden sonradan 3 rakamı görülebiliyor. Kim da aslen defa böyle bir kod numarasıyla e karşı karşıya kaldığımız anlamına olay. Böylece kurumsal, kim cihazla kusursuz yeni bir telefon serisi de sunabilir.

Realme firmasının yeni telefonu daha inanılmaz arasında segmente hitap ediyor

İşlemci yonga setinden ve ayrıca önemli ölçüde de koşu sisteminin sürümünden görüş edebileceğimiz üzere kim ekipman Realme için bir amiral gemisi anlamına gelmeyecek. Kim yüzden yeni bir Ayarlamak olabilmesinin yakın, telefonun Realme 8 olma olasılığı ileri de duruluyor.

Itibaren kim bilgilerin ekipman yaklaşık beklenmedik bir şekilde beklenmedik bir şekilde aslen bilgileri oluşturduğunu söyleyebiliriz. Böylece de kim testin gelmesinin ardından daha net bilgilere ulaşabilmek için Yerel alan zamanda mantıklı telefon yaklaşık gelmesi muhtemelen olan Yine bir başka bilgiler ve ayrıca sızıntıları beklememiz gerekecek tercih duruyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Realme yeni telefonu Geekbench’te görüldü – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply