Redmi Note 8 serisinden önemli satış başarısı! – Hardware Plus

Redmi Note 8 serisinden önemli satış başarısı! – Hardware Plus

Xiaomi’nin oran/verimlilik odaklı simge durumuna küçült markası Redmi, önemli ölçüde Uluslararası pazarında bildirmek sıcak stil ilerliyor. Markanın istekli modellerinden Redmi Note 8 serisinin ödünç almak ettiği satış istatistikleri de kim yükselişi doğruluyor!


İlginizi çekebilir: Kültürel solunum cihazı ihraç edilmeye başlandı


Redmi Note 8 serisi, toplum genelinde 30 bin satışa ulaştı!

Ülkemizde de satışa sunulan Redmi Note 8 yanı sıra Note 8 Pro modelleri, fiyatlarına bağlı olarak sundukları yardımcı verimlilik aracılığıyla ilgi topluyor. Redmi Baş yönetici’su Lu Weibling, bu akşam yaptığı açıklamayla 2 cihazın toplum genelinde 30 bin satış barajını aştığını duyurdu. Serinin Çin’de satışa çıktığı Eylül ayında 1 bin adet sattığını hazırlanıyor Weibing, uzun yıllar sonuçta dünya çapında pazarın da etkisiyle 10 bin cihaza ulaştıklarını kelimeler etti. Şubat ayında 20 bin cihaza ulaşan satış istatistiği, kim ayın başında ise önemli bir kilometre taşı olan 30 milyonu gördü.

Ücret/verimlilik konusunda istekli serinin satış başarısı, Canalys’in çeyreklik satış verilerine de yansıyor. 2019’un toparla çeyreğine ilişkin çalışmalar, Note 8 Pro modelinin toplum genelinde en şaşırtıcı bir şekilde satılan Android telefon olduğunu ortaya koyuyor. Bu arada serinin başına 2 tasarım de ödünç almak ettikleri satış başarısı sayesinde başlangıçta 10 üreticisi listesine girmeyi başarmış.

Xiaomi’nin paylaştığı verilere bağlı olarak şuan Redmi Note 8 Pro tasarım günlük kayıt 120.000 satış rakamını hızlı bir stil yakalıyor. Bunu söyledikten sonra Redmi Note 9 serisinin kısa süreli dönem geçmişte dünya çapında pazarda piyasaya sürülmesi aracılığıyla kim hastalık Yerel alan gelecekte tersine dönebilir. Sonuçta Redmi’nin önümüzdeki günlerde taze bir amiral gemisi üreticisi duyurmayı planladığını da belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Redmi Note 8 serisinden önemli satış başarısı! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply