Return to Arkham PS4 Pro Güncellemesini Aldı-classicultimaterock

Return to Arkham PS4 Pro Güncellemesini Aldı-classicultimaterock

Batman: Return to Arkham için PlayStation 4 Pro güncellemesi sonuç.

Taze nesiller için serinin başlangıçta Bir çift video oyunu olan Asylum yanı sıra City‘i  tuhaf bir anlaştık mı halinde sunan Return to Arkham; itibaren en toparla geliştirmek aracılığıyla PlayStation Pro‘larda.

Oyunun yayımcı şirketi olan Warner Bros vasıtasıyla geçtiğimiz zaman indirmeye sunulan geliştirmek, sanatsal yüksek kalite yanı sıra etkinlik artışı konularına değiniyor.

Güncellemenin getirdiği yenilikler yanı sıra geliştirmeler bununla kısıtlı kesinlikle değil. Ayrıca geliştirmek, oyuna daha halledilir bir görüntü desteği vererek; FPS (FramePerSecond) bu nedenle ekranın yeniden modelleme hızını en ideal hale getiriyor. Bunun yakın da beklenmedik çökme sorunlarını da çözüyor. Bu nedenle geliştirmek, oyunun yaklaşım özelliklerine önemli katkılar sağlıyor.

bilgi vermek, oyunun sanatsal yüksek kalite yanı sıra etkinlik artışı konularına değiniyor.

Bütün indirilebilir Yine bir başka içeriklerin (DLC) pakette bir bütün bütün olarak sunulduğu Return to Arkham; geçtiğimiz ekim ayında PlayStation 4 yanı sıra Xbox One platformları için çıkarılmıştı. Serinin toparla video oyunu Knight‘tan sonradan Batman evreninin tadı adeta damaklarımızda kalıyorum bizler için bulunmaz bir şenlik olarak nitelendirdiğimiz Return to Arkham paketinin PS4 Pro çevrimiçi video’sunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Return to Arkham PS4 Pro Güncellemesini Aldı-classicultimaterock

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply