Sabit disk donanımızı üçüncü parti bir yazılımla temizlemeniz mümkün.

Sabit disk donanımızı üçüncü parti bir yazılımla temizlemeniz uygulanabilir.

Sabit disk ünitenizi biçimlendirmek, dosyaları ovmak, Ayrıca üçüncü parti yazılımlarını birlikte çalışmak, o diskteki verileri “dürüst gerçek” anlamıyla temizlediğiniz anlamına gelmez. Peki bunu gerçekleştirmek için neler yapmalısınız?

Çok müşteri, bir diski biçimlendirdiğinde içindeki bütün dosyaların yok olduğunu düşünür. Esasen kim düzgün değildir, format ve ayrıca kayıt ovmak tercih uygulamalar sıkı dosyalama tablosunu ortadan kaldırır. Kısacası yaşlı verinin konumlandığı yere son zamanlarda kayıt yazmazsanız, verileri doğru anlamıyla silmiş sayılmazsınız ve ayrıca özellikle halının altını süpürmüş olursunuz.

Bazı kullanıcılar, önemli ölçüde an ödünç almak satın aldıkları disklerdeki bütün verileri kökten leke isterler. Bunun yolunu sizin için irdeledik:

Büyük ölçüde, tamir disk ünitesindeki temel bütün dosyaları yedekleyin. Zira devam ediyor tamamlandığında kim tip bir parti bulmayacaksınız. Windows Disk Yöneticisi aracından bir tamir sürücüye bağlanan birimleri görebilirsiniz. Size, kullanışlı davranış olarak Eraser’ı rehberlik edeceğiz. Yazılımı //sourceforge.net/projects/eraser/ linkinden indirebilirsiniz. Çok kayıt yöneticisi programın karşı Eraser ücretsizdir ve ayrıca son derece sadece bir arayüze sahiptir. 

Inanılmaz yönlü istihdam

Eraser yetenekleri sayesinde özellikle “kısa” hareket yürütmek zorunda değilsiniz. “Yükseltilmiş seçenekler” menüsünden temizliğin yapılacağı tanınmış ve ayrıca saati seçebilirsiniz. Güçlü bir tarih geçiriyorsanız, kim ilginç kalite; yazılıma gece için bir izle verin ve ayrıca güne çamaşırhane bir tamir disk aracılığıyla başlayın.

Gerçekten başına muhteşem tercih bir Eraser’ın da bir görmezden gelen yönü sahip olmak. Davranış, Windows aracılığıyla karıştırmak çalıştığından, Windows’un bulunduğu sürücüyü yönetmek silemez. Bunu yürütmek için uygulamayı bir başlangıç ​​aşaması yükleme diskine yüklemeniz gerek. ISO formatındaki disk sayesinde eyalet konusu engelin üstesinden gelebilirsiniz. Eraser, Windows 10, 8, 7, Vista, XP ve ayrıca Ayrıca Windows Server 2008 R2, 2008 ve ayrıca 2003 sürümleri aracılığıyla uyumludur.

Eraser inanılmaz şekilde temel bir tasarıma kurucu ve ayrıca pek az yazılım programı kim {kadar} kolaylıkla kullanılabilir. Beklenen ovmak yöntemini değiştir kolaydır ve ayrıca seçildiklerinde, başına yöntemin hangi aşamada neler yapacağını kesinlikle görebilirsiniz: Dosyalar, klasörler, Desteklemek Iyileştirme Kutusu, kullanılmayan disk alanı, güvenli ve emniyetli düzenleyici için temel bölümler ve ayrıca sürücüler…

Kim, Eraser’da günlük Desteklemek Iyileştirme Kutusu’nu güvenli ve emniyetli bir moda dönüş ya da bir programdaki İndirilenler klasöründeki dosyaları ovmak için bir araya getirmek yapabileceğiniz anlamına maaş. Eraser, bir klasör içindeki dosyaları silerken, belli dosyaları dışında tutabilir. Eraser’a karıştırmak program, başına bir ovmak verisi için özel yaş hazırlık setleri oluşturmanız gerektirmez ve ayrıca son derece daha temel bir prosedür sunar: Dosyaları ve ayrıca klasörü ovmak sırasına eklerken, bunları yönetmek yazılım uygulaması simgesine sürükleyip bırakabilirsiniz. Sırayı bu nedenle belirlemiş olursunuz. En istemediğiniz kayıt, en daha önce ortadan kaldırılır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Sabit disk donanımızı üçüncü parti bir yazılımla temizlemeniz mümkün.

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply