Samsung, 600 MP kamera sensörü geliştirecek! – Hardware Plus

Samsung, 600 MP kamera sensörü geliştirecek! – Hardware Plus

Kamera sensörü iyileştirme ve ayrıca gelişme sektöründeki en devasa 2 firmadan bir birey olan Samsung, 64 ve ayrıca 108 MP’den bundan sonra 600 MP çözünürlüklü algılama birimi geliştirmeyi cazibe edinmiş.

Samsung’un ağ sitesinde kuruluş banliyö bölgesi bir yazıda, firmanın algılama birimi iyileştirme departmanının başındaki Başlık Yongin Otopark, ekibi aracılığıyla birbirleriyle gelecekte dünya gözünün görebileceğinden çok daha fazlası ayrıntı yakalayabilecek 600 MP algılama birimi üretme hedefinde olduklarını belirtti.

Otopark, gözlerimizin 500 MP civarında bir uzlaşma anlaşması aracılığıyla eşleştiğini ve ayrıca başında bulunduğu ekibin amacının mantıklı telefon dünyasının hariç da bir istisnai olarak uygulamada kullanılmak amacıyla bakış seviyesini aşan sensörler tamamen dönüştürmek olduğunu belirtiyor.

Günümüzde, Samsung Galaxy S20 Ultra modelinde bulundu ISOCELL Bright HM1 ve ayrıca Xiaomi Mi Note 10 modelinde bulundu ISOCELL Bright HMX sensörleri aracılığıyla 108 MP görüntü çıkışları sağlanabiliyor. Fakat kim sensörler pazarlamada öne çıkma önemli muazzam rakamlara yaratıcı. Zira söyle konusu sensörler aracılığıyla 12 ve ayrıca 27 MP çözünürlüklü fotoğraflar ödünç almak edildiğinde istisnai olarak daha doğru sonuçlar alınıyor. Muhtemelen de gelecekte 600 MP algılama birimi sayesinde günümüzün 12 MP kalitesinde 108 MP çözünürlüklü fotoğraflar ödünç almak etmemiz başarılabilir muhtemelen.

Samsung Galaxy S20


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy S20, odaklama ve ayrıca ısınma sorunları aracılığıyla gündemde!


Tabii ki, 600 MP kamera sensörünü yalnız bildirmek istisnai olarak muazzam bir mükemmellik kesinlikle değil. Yine de söyle konusu sensörü bir mantıklı telefona karışım etmek son derece muazzam bir mükemmellik olacaktır. Bunu yapmanın yolu piksel boyutlarının küçültülmesinden dayanıklı. 108 MP uzlaşma anlaşması sunan HM1 ve ayrıca HMX sensörleri 0.8 μm boyutunda piksellere sahipler ve ayrıca Samsung mahalle zamanda 0,7 μm boyutunda pikseller barındıran bir algılama birimi de tanıttı. Samsung piksel küçültme işleminde daha da önceden gidebileceğini umarak hedefine 600 MP çözünürlüklü sensörü koyuyor.

Yongin Otopark söyle konusu sensörün mevcut olacağı tanınmış vermedi. Yine de sektörde yaşanan gelişmeler aracılığıyla 600 MP çözünürlüklü algılama birimi hayatımıza sandığımızdan istisnai olarak eskiden girebilir.

Ve ayrıca sonuçlandırmak bir ipucu; kültürel mesafenizi korumayı ve ayrıca ellerinizi yeter yeter yıkamayı unutmayın!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung, 600 MP kamera sensörü geliştirecek! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply