Samsung Exynos 9925, yüksek performanslı GPU ile gelecek!

Samsung Exynos 9925, yüksek performanslı GPU ile servet!

Exynos, Samsung açısından Qualcomm’a bağımlılığı azaltırken çeşitli diğer bir yandan bazı sorunlarıyla etiket değeri açısından problemler oluşturuyor. Exynos serisi yonga setleri Qualcomm‘un Snapdragon 800 serisi yonga setlerinden tipik olarak daha aşağı bir etkinlik veriyor. Fakat Exynos 9925 ile birbirleriyle kim aşağı etkinlik ve ayrıca elektrik pili tüketimindeki kriz çözülecek tercih görünür.


İlginizi çekebilir: Xiaomi Mi Note 10 Pro, Android 11 tabanlı MIUI 12 alıyor!


Samsung Exynos 9925 kullanıcılara neler sunacak?

Samsung, kullanıcıların Exynos ile endişeli etkinlik ve ayrıca elektrik pili tüketimi sorunlarını dikkate alınması gereken nokta alacak tercih görünür. Hizmet sağlayıcı, bunun için son zamanlarda Exynos serisinde inanılmaz şekilde muazzam bir proje gösteriyor. İlk olarak organizasyon ARM çözümlerine güvenmeyi planlıyor ve ayrıca bunun için ortaklaşa patates cipsi değiştir amacıyla bazı anlaşmalar imzaladı. İkincil olarak cep telefonu çevrimiçi video hızlandırıcıların oluşturulması için AMD‘nin desteğini aldı. Ice Universe‘e bağlı olarak tedarikçi, resim tarafında AMD ile organizasyon birliğinin ardından kim teknolojiyi Exynos 9925‘te kullanacak.

Geçtiğimiz on yıl Samsung ve ayrıca AMD, Samsung’un yonga setlerinde kullanılmak üzere RDNA resim mimarisi üzerine anlaşmışlardı. Kim, gelecekte Parasal GPU’ların daha vahşi bir moda kullanıma sunulması anlamına olay. Samsung Exynos 9925 ile endişeli ancak bir analiz tanınmış sızıntısı bulunmuyor. Bunu söyledikten sonra daha erken AMD ile organizasyon birliği yapılan GPU çözümlerinin 2022’de geleceği konuşuluyordu. Kim söylentiler bak önüne alındığında son zamanlarda yonga setinin 2021’in an yarısından daha erken tanıtılmayacağını söyleyebiliriz.

Samsung, 2021 yılı için 5 nm yaratma teknolojisi kullanacak olan Exynos 2100 ileri çalışıyor. Tahminlere bağlı olarak kim yonga seti, Snapdragon 875‘i etkinlik tarafında geçemeyecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Exynos 9925, yüksek performanslı GPU ile gelecek!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply