Samsung Exynos Auto ile otomobil işlemcisi üretecek

Samsung Exynos Auto ile otomobil işlemcisi üretecek

Samsung, Exynos Auto adın yaratıcı yanı sıra otomobiller için güçlendirilmiş son zamanlarda yongasını duyurdu. Kim yonga ile Samsung Exynos yonga serisi, iyi bir fikir telefonlar yanı sıra iyi bir fikir saatlerin ötesine taşınmış kesinlikle olacak.

Exynos Auto kıkırdayarak sistemi çalıştıracak

Exynos Auto ile geçit teknolojisinde belli konulara çözümler bulunacak yanı sıra otomobillerin işleyişine ilham edilmeye çalışılacak. Aynı şekilde Samsung vasıtasıyla duyurulan son zamanlarda şirket Isocell Auto ile de sağlayıcı otomobiller için elektronik kamera sensörleri geliştirecek.

Exynos A direksiyon asistanı ile sürücülere pratik olma görevini üstlenirken, Auto V Beceriler yanı sıra araba içi kıkırdayarak sistemleri üzerine çalışacak. Auto T ise telematik hizmetlerde kullanılacak. Isocell ile hep birlikte de çözünürlükleri 960p yanı sıra 4K’ya çıkabilen türünün tek örneği elektronik kamera modelleri üretilecek.

Samsung son zamanlarda sistemi ile hep birlikte sağlayıcı gelirini arttırmayı hedeflerken, iyi bir fikir telefonlar yanı sıra üreticisi satışlarına olan bağımlılığını da azaltmayı planlıyor. Atılan kim adımın şirkete harika yönde bir ilham edeceği söylenebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Exynos Auto ile otomobil işlemcisi üretecek

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply