Samsung fabrikasını Vietnam’a taşıyor! – Hardware Plus

Samsung fabrikasını Vietnam’a taşıyor! – Hardware Plus

Samsung Corona virüsten kaçmanın yollarını arayan. Güneye doğru Koreli ilerleme devi imalat konusunda sürükle yaşamamak için fabrikasının imalat yükünü Vietnam‘a varil kararı aldı.


İlginizi çekebilir; Corona virüsü Galaxy Z Flip’i önemli ölçüde etkiledi.


Güneye doğru Kore’de tesis hinterlandı üretim tesisi kapanıyor!

Güneye doğru Kore, Çin hariç virüsten en istisnai olarak etkilenen kırsal. Yetkililer kaynaklara bağlı olarak 6500‘den fazla insana Corona enfeksiyon teşhisi konuldu. Kim durumdan yaralamak veya incitmek biriktirmek istemeyen Samsung da çareyi Gumi‘de tesis hinterlandı fabrikayı kapatarak buldu. Güneye doğru Kore merkezli çıkan haberlere bağlı olarak, hali hazırda bir istisnai olarak üretim tesisi çalışanının da Corona enfeksiyon için yapılan testten uygun özet alması firmayı kim yönde çözünürlük almaya itti. Yine de taze cihazları Galaxy Z Flip yanı sıra Galaxy S20 serisi için bir imalat yeri keşfetmek zorunda olan şirket, çareyi organizasyon yükünü Vietnam‘a kaydırmakta buldu. Şu anda daha erken Vietnam‘a bir Ar-Ge çekirdek hedefleyen Samsung, önemli atma törenini yine Corona virüsü sebebiyle gerçekleştirememişti. Samsung cephesinden itibaren açıklamaya bağlı olarak firmanın imalat yerini kaydırmasının nedeni, taze cihazların üretimin de bekle yaşanmamasını vermek.

Bütün kim gelişmelere ne olursa olsun Samsung kim taşınma işleminin şüphesiz kısa olacağını belirtmekte devam ediyor. {Artık} ilerleme piyasasında da ciddiye alınan bir mevzu olan Corona virüsü daha kaç firmayı etkileyecek kestirmesi enerji. Bazı firmalar teslim etmek konusunda sürükle yaşarken, Samsung iyilik imalat konusunda sert firmalar harmanlanmış kim enfeksiyon baştan önemli ölçüde duruma düşebiliyor. Bakalım şirket üretimde stabiliteyi bozmamak bölüm yaptığı kim hamleden kesinlikle özet alabilecek mi hep hep birlikte göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung fabrikasını Vietnam’a taşıyor! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply