Samsung, ‘Fan Edition’ serisini devam ettirmekte kararlı

Samsung, ‘Fan Edition’ serisini devam ettirmekte kararlı

Samsung aslen ‘Fan Edition’ varyasyon telefonunu, elektrik pili sorunları sebebiyle kullanıma sunulamayan Galaxy Note 7 sürüm için üretmişti. 2017 yılında piyasaya sürülen Galaxy Note 7 FE modelinden bundan sonra, her türlü bir ‘Fan Edition’ varyasyon makine görememiştik.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy S20 FE yasal olarak tanıtıldı!


Samsung birinci ağızdan açıkladı

Galaxy S20 FE aracılığıyla birbirleriyle, ‘Fan Edition’ varyasyon araçlar bir kez daha hayatımıza girmiş oldu. Tedarikçi, eskiden kabul edilebilir amiral gemisi modellerini piyasaya sürerken ‘Lite’ takısını kullanıyordu. Samsung’un son zamanlarda paket anlaşma, ‘Lite’ takısı yerine ‘FE’ takısını kiralama. Tedarikçi kim iddiayı Galaxy Unpacked etkinliğinde, Galaxy S20 FE modelini tanıttığı sırada doğruladı.

Samsung Electronics yöneticilerinden Clare Hunter, “Galaxy tutkunları için amiral gemisi modellerimizin kurucu olduğu özelliklerden ödün vermeden, ‘Fan Edition’ modeller tasarlamaya devam edeceğiz. Önümüzdeki yıllarda da amiral gemisi cihazlarımızın ‘Fan Edition’ versiyonlarını göreceksiniz.” şeklinde bir ana sebep yaptı. Kim açıklamaya dayanarak, Samsung’un ‘S’ yanı sıra ‘Note’ serisi modellerinin sürekli bir ‘FE’ versiyonunun da olacağını söyleyebiliriz.

Yerel alan dönemde Galaxy Note 20 FE sürüm gelebilir

Önümüzdeki aylarda Galaxy Note 20 FE modelini görmemiz kuvvetle muhtemelen. Kim yılın başlarında tanıtılan Galaxy Note 10 Lite modelinin, prosedür özellikler bakımından Galaxy Note 10 aracılığıyla paralellik gösterdiğine şahit olmuştuk. Potansiyel olarak bir Galaxy Note 20 FE modelinin prosedür nitelik bakımından; Snapdragon 865+/Exynos 990 işlemci çipi, Adreno 650/Ekonomik-G77 MP11 resim işlemci çipi, 120Hz tazeleme oranına kurucu daire bir göster, üçlü video kamera kurulumu yanı sıra güçlendirilmiş bir ‘S Pen’ aracılığıyla gelmesi kambur ediliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung, ‘Fan Edition’ serisini devam ettirmekte kararlı

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply