Samsung , Firevase ile yangın söndürecek. – Hardware Plus

Samsung , Firevase ile yangın söndürecek. – Hardware Plus

Samsung Firevase, aslında bir “sıkılı yumruk bombası” iyilik fırlattığınız Çiçek açmak vazosu. Dışarıdan bakıldığında dekoratif yanı sıra çiçekleriniz için gayet sofistike bir tasarıma kurucu. Teknolojinin devreye girmesi ile o hoş vazo,  yangın aniden en devasa yardımcınız oluşum.

Yangın söndürme ünitesinin değer

Güneye doğru Kore’de yıllık 10.000‘den fazla ticari olmayan yangınının geliştirmek geldiği açıklandı. Bunun üzerine bütün evlerde yangın söndürücü olmasını gerektiren taze bir kanuna çıkmasına ne olursa olsun, Seul merkezli yapılan araştırmada evlerin %58‘inin ancak yangın söndürücü ünitesine kurucu olmadığını özetlenen.

Cheil Worldwide, yapılan araştırmalar sonucunda Güneye doğru Kore’de 100.000 adet Firevase dağıttı. Kırsal genelinde düzenlenen, yaratıldı yanı sıra sanatsal basının etkisiyle tanıma yazılı. Yürütülen çaba sayesinde yangın söndürücü ile donatılmış evlerin yüzdesinde genişlet oldu. Kim mükemmellik sayesinde Cheil Worldwide hemen şimdi 200.000’den fazla Firevase üretiyor.

Samsung Firevase

Yangın tüpüm nerede?

İnsanlar yangın söndürme ünitesine kurucu olsalar ne olursa olsun, yaygın olarak ona mükemmel bakmıyorlar. Ulaşılması akıllara durgunluk veren yerlerde saklıyorlar veya kusursuz unutuyorlar. Samsung Firevase, gerekir tasarımı, gerekir kiralama kolaylığı ile geleneksel yangın söndürme ünitelerinden daha ergonomik olduğu görülüyor.

Samsung Firevase tam olarak nasıl çalışıyor?

Cheil Worldwide adlı bir Samsung şirketi vasıtasıyla üretilen Firevase, yangın boyunca parçalandığı yaş oksijeni derhal soğutan yanı sıra bastıran, potasyum karbonatla doldurulmuş bir dışarıda yatak odası iyilik çalışarak yangını söndürüyor. Teknolojinin kim denli sağa yaşarken, hayatımızın başına anına dokunacak yanı sıra bize ödül sağlayabilecek Ar-Ge’ lerin olması kaçınılmaz olarak ki yüzleri güldürüyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung , Firevase ile yangın söndürecek. – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply