Samsung, Flow Uygulaması İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınladı

Samsung, Flow Uygulaması İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınladı

Samsung, Flow uygulamasına yayınladığı geliştirmek aracılığıyla beraber Android Marshmallow sürümüne kurucu Galaxy modellerine Windows Hello desteği getirdi.

Daha vaktinden önce kim nitelik özel Samsung’un Galaxy TabPro S modelinde vardı. Şu anda ise yayınlanan geliştirmek aracılığıyla beraber telefonu Marshmallow sürümüne kurucu olan kullanıcılar telefonlarının başparmak izi okuyucusunu aracılığıyla Windows 10 bilgisayarlarını uyandırabilecekler. Kim sayede başına seferinde bilgisayara şifre girmeye gerekir kalmayacak. Flow’a itibaren en kapsamlı nitelik kim oldu bunu söyledikten sonra tuhaf kesinlikle değil.

Telefondaki bildirimleri rutin olarak olarak doğrudan eden kullanıcılar için de bazı iyilikler sahip olmak. Daha vaktinden önce Flow uygulaması telefonlara itibaren bildirimleri özel şirketin özel kişiye özel bilgisayarlarında gösteriyordu bunu söyledikten sonra şu anda her türlü bir Windows 10 bilgisayarda gösterecek. Kim sayede kullanıcılar bilgisayar sistemi başındayken de telefonlarına itibaren bildirimleri güvenli gözlemlemek edebilecekler.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung, Flow Uygulaması İçin Yeni Bir Güncelleme Yayınladı

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply