Samsung Free ile 75.000 podcasti ücretsiz dinleyin!

Samsung Free ile 75.000 podcasti ücretsiz dinleyin!

Samsung Free, Samsung’un pratik telefonlarındaki güncellemeler, oyunlar, videolar yanı sıra çeşitli diğer içeriklere erişebildiğiniz devasa bir uygulamasıdır. Yerel alan tarihli bir rapora bağlı olarak Samsung, kim uygulamaya son zamanlarda bir podcast işlevi ekledi. Podcast özelliğiyle hep birlikte itibaren son zamanlarda geliştirmek, Samsung Free bulundu bütün cihazlarda kullanıma sunuluyor. Yine de podcast özelliği şimdilik özel Samsung Galaxy S serisi yanı sıra Note serisinin bazı telefonlarında kesinlikle. Önümüzdeki günlerde son zamanlarda işlevin bütün Samsung cihazlarda kesinlikle hale gelmesi muhtemelen gözüküyor.


İlginizi çekebilir: iPad arızası, Amerika’daki bir kişinin bütün evini yaktı!


Samsung Free uygulamasında podcastlere hangi adımlarla erişilebiliyor?

Samsung Free‘ye, Samsung hesabınızla kapı aralığı yaptıktan bundan sonra, simge durumuna küçült çubuktaki podcastlere tıklayarak 75.000’den fazla podcaste erişebiliyorsunuz. Yine de erişimi kesinlikle hale kurmak için Kişisel gizlilik Bildirimi‘ni olarak görüntüle etmek gerekiyor. Samsung‘un sonuçlandırmak günlerdeki tanınmış uygulaması Samsung Free, Samsung Daily‘nin yerini aldı. Uygulamada bulundu podcastleri, Amerika’daki tanınmış bir podcast tedarikçi Samsung’a haklarıyla hep birlikte verdi. Kim uygulamadaki 75.000’e Yerel alan podcast, mükemmel ücretsiz bir stil izlenebiliyor.

OneUI 3.0 güncellemesini kullanan Galaxy S20 yanı sıra Note serisi telefonlarda, Samsung Daily {artık} elde edilebilir kesinlikle değil. Kim cihazlarda, Samsung Free adlı daha mevcut yanı sıra pratik son zamanlarda bir davranış kullanılmakta. Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen Galaxy S21 serisi de Samsung Free‘ye kurucu. Uygulamada dinamik TV şovları, güncellemeler yanı sıra pek şaşırtıcı bir şekilde Blog yazısı elde edilebilir. En tavsiye sıcak segment ise bütün bütün bunlara erişimin ücretsiz olması. Kim uygulamanın, çeşitli diğer Samsung araçlar için de Yerel alan zamanda kesinlikle olmasını bekliyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Free ile 75.000 podcasti ücretsiz dinleyin!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply