Samsung Galaxy A 2020’yi, önümüzdeki hafta tanıtılabilir!

Samsung Galaxy A 2020’yi, önümüzdeki hafta tanıtılabilir!

Samsung Galaxy A 2020, önümüzdeki hafta 12 Seçim’ta yapılacak lansmanla hep birlikte tanıtılabilir. Firmanın Vietnam tarafında yayınlanan video klip bunu doğrular nitelikte oldu.


İlginizi çekebilir: Samsung cihazlarınızın yazılımını güncelleyebileceğiniz 4 yer!


Koreli organizasyon, Youtube’da yayınladığı video klip aracılığıyla kader telefondan birtakım rehberlik verdi. Uyar çeken detaylar ile çevrili Note 10 ailesiyle hayatımıza giren ekranın kurşun {orta} kısmına koymak elektronik kamera çıkıntısını görüyoruz. Cihazın arka uç tarafında ise taze elektronik kamera kurulumunu görmekteyiz.

Samsung’tan konuyla endişeli her türlü bir anons yapmadı. Önümüzdeki hafta 12’sinde şirketin cihazla endişeli detaylarında bulunduğu bir tanıtmak yapması bekleniyor. Kim duyurunun içerisinde yasal olarak Galaxy A51 yanı sıra Galaxy A71 serilerini görmeyi de başvuru sahibi ediyoruz.

Samsung A71
Samsung
Samsung A51

Cihazın estetik tasarımı, Galaxy A51 yanı sıra A71’in sızdırılan görsellerine epey karşılaştırılabilir yapıda karşımıza çıkıyor. İki cihazın da estetik şemalarını kurşun tarafta görebilirsiniz. İki cihazda da göstermek içi elektronik kamera boşluğu yanı sıra arka uç tarafta elektronik kamera kısmı L şeklinde bir araya getirmek kullanılan.

Anons bir haftadan fazla süreceğe gibi görünür. Firmanın bölgesel zamanda inanılmaz çok daha fazlası fragmanı, Galaxy A (2020) serisi için yayınlayacaktır. Note 10’un beklenmedik tasarımını {orta} yanı sıra orta-üst seviyede görmek dürüst bizi şimdiden heyecanlandırıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A 2020’yi, önümüzdeki hafta tanıtılabilir!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply