Samsung, Galaxy A ‘dan sonra yeni bir seri duyurmaya hazırlanıyor – Hardware Plus

Samsung, Galaxy A ‘dan sonra yeni bir seri duyurmaya hazırlanıyor – Hardware Plus

Dünyanın en fazla sayıda sürüm üreten telefon yaratıcı Samsung kim ünvanını kim sene de sürdüreceğe benzer olmak. Geçtiğimiz haftalarda Galaxy A serisini bizlere duyuruan Güneye doğru Koreli organizasyon yeni telefon serisini eyalet için hazırlanıyormuş.

Samsung

Sammobile.com’un kişiselleştirilmiş haberine bağlı olarak Samsung’un kim yeni serisinin ismi de benzer şekilde yeni duyurduğu A serisi seç tuhaf bir harften oluşacakmış. Firmanın yeter telefon üretiminden dolayı Başlık konusunda tutarlı sıkıntısı olduğunu hepimiz biliyoruz. SÜrekli olarak tamamen aynı ismi kullandığı için sonlarına benzersiz bir şeyler ekleyen Samsung dönem dönem Galaxy S II Epic 4G Touch, Galaxy S II HD LTE seç telefonlar çıkartmak zorunda kalıyordu. Lakin {artık} organizasyon kim huyundan vaz geçip bundan müteakip yeni serilere de tuhaf harf kuralını uygulayacakmış.

Bunun yakın firmanın yeni amiral gemisi ileri de çalıştığını biliyoruz. Kim projenin en heyecean verici yanı, eski telefonların üzerine geliştirme gerçekleştirmek yerine harika bir şekilde sıfırdan yeni bir amiral gemisi çıkartmak. Project Zero adını yerleşim bölgesi kim yeni kampanya bakalım karşımıza ne olarak çıkacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung, Galaxy A ‘dan sonra yeni bir seri duyurmaya hazırlanıyor – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply