Samsung Galaxy A serisi yenilendi

Samsung Galaxy A serisi yenilendi

Samsung’un geçtiğimiz sene çelik emlak tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken A serisi cihazları yenilendi. Tasarımsal bazı değişiklikler ve ayrıca güncelleştirilmiş donanımı aracılığıyla kapı aralığı ve ayrıca arasında segmente hitap eden yenilenmiş Galaxy A3, A5 ve ayrıca A7 modellerinin yaklaşım detaylarına bakalım.

samsung_galaxy_a3_2016

Samsung Galaxy A3

Samsung Galaxy A3 modelinde 4,7 inçlik HD çözünürlüğünde Super AMOLED bir tahta kullanılıyor. 1,5GB RAM ve ayrıca 16GB dahili depolama alanı alanıyla itibaren Galaxy A3, gücünü eski A3 modelinden nispeten daha kapsamlı 2300mAh‘lik bir bataryadan alıyor. İşlemci tarafında ise Samsung üretimi 1,5 GHz hızında katip 4 çekirdekli bir Exynos tasarım takip et ediyor. 13MP geri ve ayrıca 5MP başlangıç ​​aşaması video kamera aracılığıyla itibaren Galaxy A3’te OIS teknolojisi bulunmuyor.

Samsung Galaxy A5

Galaxy A5, 5,2 inç boyutunda Full HD Super AMOLED bir göstermek aracılığıyla karşımıza çıkıyor. 2GB RAM ve ayrıca 16GB dahili depolama alanı alanına yaratıcı olan Galaxy A5, gücünü 2900mAh‘lik bir pilden alıyor. 1,6 GHz düzenlilik hızında katip 8 çekirdekli Exynos 7 Octa işlemcisiyle itibaren Samsung Galaxy A5, bir eski A5 modelinde kullanılmış Snapdragon 410 işlemcisine bağlı olarak daha detaylı verimlilik sergileyecektir. F1,9 diyafram açıklığına ve ayrıca OIS teknolojisine yaratıcı 13MP çözünürlüğündeki geri video kamera ve ayrıca 5MP başlangıç ​​aşaması video kamera aracılığıyla itibaren Galaxy A5, bir eski modeline bağlı olarak bileşenler anlamında son derece iyileştirmeleri kendinde barındırıyor.

GalaxyA2016_A7

Samsung Galaxy A7

Son zamanlarda Galaxy A7 ise sunduğu özelliklere bağlı olarak kendini arasında segmentin nispeten üstünde konumlandırıyor.  5,5 inç büyüklüğünde Full HD Super AMOLED bir tahta aracılığıyla itibaren Galaxy A7, Galaxy A5’te olduğu seç Exynos 7 Octa işlemcisini kullanıyor. 3GB RAM ve ayrıca 16GB dahili depolama alanı alanı sunan cihaza 3300mAh’lik kapsamlı bir elektrik pili takip et ediyor. Super AMOLED panelin ve ayrıca Exynos yonga setlerinin enerji tüketimi anlamında daha tam olarak olduğunu düşünürsek Galaxy A7’nin son derece harika bir elektrik pili deneyimi sunacağını düşünüyoruz. Video kamera kısmında A5 aracılığıyla özdeş özelliklere yaratıcı olan Galaxy A7 optik görüntü onarım teknolojisi ve F1,9 diyafram açıklığı aracılığıyla harika şirket çıkartacak seç gözüküyor.

Başına 3 makine da aslen etapta Android 5.1 Lollipop sürümüyle kader ve ayrıca kısa süreli zamanda Marshmallow güncellemesi alacak. Bunlara ek olarak kim araçlar çift sim ve ayrıca SD hafıza kartı desteğini kendinde barındırıyor.

Tasarımsal anlamda değerlendirecek olursak eski A serisinde mükemmel çelik emlak aracılığıyla itibaren araçlar taze seride ufak bir değişikliğe uğramış. S6 ve ayrıca Note 5 modellerinde kullanılmış çelik tesisler ve ayrıca cam vücut sistemi tasarımı taze A modellerinde de göze çarpıyor. Yaşlı A serisinden benzersiz olarak başlangıç ​​aşaması ve ayrıca geri sektör çelik yerine cam aracılığıyla desteklenmiş. Bunlara ek olarak A5 ve ayrıca A7 modellerinde home butonuna başparmak izi sensörü de konumlandırılmış. Kim sayede A5 ve ayrıca A7 arzu kısmında rakiplerinin önüne geçebilir. Elektrik pili anlamında da eski A serisi modellerine bağlı olarak harika bir geliştirme gerçekleştiren Samsung, şayet taze cihazlarında harika bir maliyet dengesi sağlayabilirse arasında segmentte de harika dönüştürme rakamları yakalayabilir.

Çeşitler ayı içerisinde aslen olarak Çin’de satışa çıkacak olan taze ürünler, 2016’dan gelen çeşitli diğer ülkelere de dağıtılacak. Ülkemizde ise sadece nasıl bir maliyet etiketiyle çıkacağı ancak belli kesinlikle değil.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A serisi yenilendi

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply