Samsung Galaxy A01 Core, değiştirilebilir batarya ile gelecek

Samsung Galaxy A01 Core, değiştirilebilir batarya ile gelecek

Samsung vasıtasıyla satışa sunulacak Galaxy A01 Core ile stresli yayınlanan son zamanlarda sızıntılara bağlı olarak A01 Core, değiştirilebilir batarya ile satışa sunulacak. Aynı şekilde cihazda, MediaTek’e ait bir işlemci çipi kullanılması bekleniyor.


İlginizi çekebilir: Samsung da ima etmek cihazlarını bazı modeller için kaldırabilir!


Samsung Galaxy A01 Core ile stresli neler biliyoruz

Samsung cephesinin son zamanlarda azalma kısım cihazı gidiyor olan Galaxy A01 Core ile stresli bazı detaylar ortaya çıkmaya başladı. Ihtiyatlı telefonların kalbi konumunda bulundu işlemci çipi tarafında Samsung, Mediatek’in MT6739 isimli işlemcisini özlemek etmiş tercih öyle gibi görünmek. Aynı şekilde cihazın 1 Gb Ram’e yaratıcı olması yanı sıra 16 Gb dahili depolama alanı ile sunulması bekleniyor. Gözünde canlandırmak tarafında ise bizleri, 5.3 inç boyuta yaratıcı 1480 × 720 p çözünürlüklü FHD+ TFT LCD bir göster tahta karşılayacak. Video kamera tarafında ise, 8 Mp çözünürlüğe yaratıcı bir önemli elektronik kamera f 2.2 diyagram aralığı ile bekleniyor. Özçekim kamerası olarak ise, 5 Mp çözünürlüğe yaratıcı f 2.4 diyagram aralıklı bir elektronik kamera bulunacak. İşletim sistemi olarak ise kim üreticisi, Samsung vasıtasıyla başlangıçta defa Android Go ile sunulan üreticisi gidiyor.

Cihazın bizce en uyarı seksi özelliği ise, bizlere yaşlı günleri hatırlatan değiştirilebilir batarya teknolojisi gidiyor. Kim sayede yanınıza kaydet bir batarya alarak, yüksek süreli kullanımlarda bataryalar arası değiştir yapabileceksiniz. Cihazın batarya yönünden dezavantajı ise, özellikle 3000 mAh kapasiteye yaratıcı bir batarya kullanıyor olması. Suçlama girişinin ise, Micro USB olarak özlemek edileceğini spekülasyon ediyoruz. Aynı şekilde 3.5 mm kulaklık girişi de Galaxy A01 Core modelinde sözde elde edilebilir olarak sunulacaktır. Siz kim cihazla stresli neler düşünüyorsunuz? Geri bildirim sekmesinden bizlerle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Yanı sıra toparla bir ipucu; kültürel mesafenizi korumayı yanı sıra ellerinizi yeter yeter yıkamayı unutmayın!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A01 Core, değiştirilebilir batarya ile gelecek

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply