Samsung Galaxy A01 Core tasarım detayları belli oldu!

Samsung Galaxy A01 Core tasarım detayları belli oldu!

Samsung A01 Core cihazının tasarımı belli oldu. Ortaya çıkan bilgilere bağlı olarak ekipman firmanın en makul A serisi pratik telefonu kesinlikle olacak.


İlginizi çekebilir; Samsung Galaxy Fold 2 delikli göster aracılığıyla gelebilir!


İşte karşınızda Galaxy A01 Core!

Samsung makul pratik telefonlar aracılığıyla pazardaki yerini korumaya peşini bırakmamak, sürdürmek. Firmanın A serisi araçlar ortasında en ucuzu olarak görülen A01 Core cihazının tasarım detayları ortaya sonuç. İlk itibaren görüntülerde cihazın çağdaş tasarım anlayışından desteklemek kaldığı gözlemlenir iken, canlı çerçeveler bildirmek çekti. Plastik mülk aracılığıyla karşımıza çıkan ekipman strateji nitelik olarak da son derece simge durumuna küçült seviyede bulunuyor. Arkada yanı sıra önde aslında olmak üzere birer kamerası keşfedildi A01 Core cihazının, elektronik kamera mekanik verimli ortaya çıkmadı ancak. Kırmızımsı yanı sıra mavi renklerle ortaya çıkan ekipman, iddiaya göre değişken batarya özelliği aracılığıyla birbirleriyle piyasaya çıkacak.

Gücünü MediaTek MT6739WW işlemcisinden alacak cihazın, 1 GB RAM değeri bulunuyor. 5.14 inç göster aracılığıyla bizleri karşılayan ekipman, 720p’lik yüksek kalite sunuyor. Android 10 aracılığıyla birbirleriyle piyasaya çıkacak cihazın, her türlü bir başparmak izi okuyucusu da bulunmamakta. Giriş yolu ölçüde pratik telefon olarak karşımıza çıkan Galaxy A01 Core kabaca her türlü bir oran bilgisi tesis almamakta. Galaxy A01 cihazından da ucuz olacağı öğrenilen cihazın, bir kez piyasaya çıkacağı ise bilinmeyen. Bakalım Samsung, makul A serisi cihazı aracılığıyla beklediği dönüşüm rakamlarına ulaşabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A01 Core tasarım detayları belli oldu!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply