Samsung Galaxy A01e, Geekbench’de göründü! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A01e, Geekbench’de göründü! – Hardware Plus

Samsung’un geçtiğimiz yılın Çeşit Ayı’nda piyasaya sürdüğü giriş yolu seviyesi Samsung Galaxy A01 modelinin gerçekçi versiyonu gidiyor Samsung Galaxy A01e, Geekbench çalışmalar tabanında ortaya sonuç.

Geçtiğimiz uzun yıllar duyurulan A-015F varyasyon numaralı Galaxy A01’in gerçekçi bir versiyonu olması sözde ekipman, 3.000 mAh kapasiteye kurucu bir batarya aracılığıyla servet. Pratik telefonlar aracılığıyla başlangıçta tanıştığımız ve ayrıca öncesi dönemi akıllara getiren batarya, çıkarılabilir bir yapıda gidiyor. Bu gece itibarıyla Geekbench çalışmalar tabanında görünen cihazın varyasyon kodu ise A-013F gidiyor. Android 10 temelinde personel One UI arayüzüne kurucu olması sözde Galaxy A01e, Geekbench testinden tuhaf çekirdekte 585, birkaç çekirdekte ise 1665 puanını alabilmiş.

 


İlginizi çekebilir: Samsung, Galaxy Watch 3 ve ayrıca taze kablosuz kulaklıklarını onayladı!


Sızan çeşitli diğer bilgilere bağlı olarak varyasyon, 1.5 GHz hızında 4 adet Cortex-A53 çekirdeğine kurucu MediaTek MT6739 yonga setinden elektrik alacak. Bunlara ek olarak Geekbench veritabanında cihazın 1 GB RAM’e kurucu olduğu da görülüyor. Cihazın fiyatı ancak belli kesinlikle değil, fakat ülkemizde 1500-1600 TL bandında satılan Samsung Galaxy A01 modelinden daha gerçekçi olması bekleniyor. Samsung’un taze modelini hangi ülkelerde satışa sunulacağı aracılığıyla stresli bir uzmanlık ise ancak bulunmuyor.

Samsung Galaxy A01e olacağı spekülasyon edilen modele ait özelliklerin sızıntılara dayandığını ve ayrıca cihazın türünün tek örneği özellikler aracılığıyla tanıtılabileceğini de belirtelim.

Ve ayrıca sonuçlandırmak bir ipucu; kültürel mesafenizi korumayı ve ayrıca ellerinizi yeter yeter yıkamayı unutmayın!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A01e, Geekbench’de göründü! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply