Samsung Galaxy A02 Geekbench üzerinde görüntülendi!

Samsung Galaxy A02 Geekbench üzerinde saygı duyulan!

Samsung Galaxy A02 aracılığıyla alakalı taze bilgiler ortaya çıkmaya peşini bırakmamak, sürdürmek. Firmanın kapı aralığı derece ihtiyatlı telefonu Geekbench üzerinde saygı duyulan.


İlginizi çekebilir; Samsung Galaxy Note 20 Ultra (Snapdragon) DxOMark puanı belli oldu


Samsung Galaxy A02 MediaTek yapımı işlemci çipi aracılığıyla piyasaya çıkacak!

Samsung başına ne {kadar} amiral gemisi yanı sıra katlanabilir telefonları aracılığıyla gündeme gelse de, ile çevrili yanı sıra kapı aralığı derece için makine üretmeye peşini bırakmamak, sürdürmek. Kabul edilebilir modeller aracılığıyla kullanıcısını karşılamaya hazırlanan kurumsal, Galaxy A02 sürüm için kolları sıvadı. Son zamanlarda Geekbench 4‘te görüntülenen ihtiyatlı telefon hemen şimdi de Geekbench 5‘e uğradı. Tekli birincil performansında 105 kredi notu banliyö bölgesi ihtiyatlı telefon, çeşitli birincil performansında ise 332 puanı hanesine yazdırmayı başardı.

Bazı strateji yönler de belli olan Samsung Galaxy A02, MediaTek yapımı MT6739WW işlemci çipi aracılığıyla kullanıcılarını karşılayacak. Etkinlik olarak Snapdragon 450 işlemcisinin gerisinde olan yonga seti, 2017 yılında bir göz atın yapmıştı. 2 GB RAM kapasitesine yaratıcı olacağı öğrenilen ihtiyatlı telefonun depolamak alanı aracılığıyla alakalı her türlü bir uzmanlık bulunmamakta. Android 10 aracılığıyla piyasaya çıkması amaçlanan ihtiyatlı telefon, ideal fiyatı aracılığıyla birbirleriyle bazı pazarlarda hatta daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. İlerleyen günlerde oluştur detaylarının da belli olmasını beklediğimiz ihtiyatlı telefonun fiyatı da ancak ortaya çıkmadı. Bakalım kurumsal, taze kapı aralığı seviyeye konumlandırdığı ihtiyatlı telefonu aracılığıyla birbirleriyle piyasada hatta daha fazla kullanıcıya ulaşma hedefini gerçekleştirebilecek mi bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A02 Geekbench üzerinde görüntülendi!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply