Samsung Galaxy A02, Geekbench’te görüntülendi! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A02, Geekbench’te tanımlanmış! – Hardware Plus

Geçtiğimiz on yıl Samsung, Galaxy pratik telefon serisini Galaxy A ve ayrıca M serileri aracılığıyla açıkça anlamıyla yeniden inşa geliştirmek ederek kullanıcılara sundu. Kim seriler, amiral gemilerinde bulundu bazı dinamikler ile çevrili ve ayrıca simge durumuna küçült segmente getirerek piyasada olanaklar edindi. Kim on yıl hizmet sağlayıcı Galaxy A01 aracılığıyla birbirleriyle kim telefonlara erişilebilirliği artış için bir eylem daha attı. Kim telefon, Samsung ekosistemine girebilmek için en arzu edilen modellerden bir kişi oldu.


İlginizi çekebilir: Xiaomi Mi 10 Ultra, taze yükseltme aracılığıyla suçlamak hızını artırıyor!


Samsung Galaxy A02, Geekbench’te sadece nasıl değerlendirildi?

Galaxy A01‘in ardından hizmet sağlayıcı, Samsung Galaxy A02 modelini tanıtmaya planlama. Tonit taze cihazın bazı yaklaşım dinamikler ve ayrıca verimlilik skorları Geekbench‘te tanımlanmış. Galaxy A02, SM-A025F varyasyon numarası aracılığıyla kıyaslama platformundan geçti. Geekbench listesine bağlı olarak kim telefon 1,8 GHz Qualcomm yonga setine kurucu gidiyor. Kim yonga setinin 2018 yılına ait Snapdragon 450 yonga seti olma ihtimali uzun görünür. Yonga seti 8 adet Cortex-A53 çekirdeği içeriyor. Çıktığı dönemde Snapdragon 4xx serisine ait 14 nm yaratma sürecinden geçmek aslen yonga seti olmuştu.

Snapdragon 450, hayati birlikte çalışmak için yeter bir yonga setidir. Fakat RAM miktarı konusunda benzer şeyi söylemek aciz. Cihazın 2 GB RAM‘i bulunacak ve ayrıca kim günümüzde telefonu zorlayabilecek bir miktardır. Kasım ayından gelen bütün 2 GB RAM endişe verici telefonlar Android Go aracılığıyla geleceği için kim telefonun daha tarihi çıkması bekleniyor. Galaxy A02, Geekbench 4.2.0‘a bağlı olarak tekli çekirdekte744“, bir dizi çekirdekte ise “3887” skor alıyor. Geekbench skorları Galaxy A01 aracılığıyla korelasyon gösterse de daha vahşi bir telefon olacağı belirli.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A02, Geekbench’te görüntülendi! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply