Samsung Galaxy A02 ve M02, yeni Bluetooth sertifikaları aldı!

Samsung Galaxy A02 ve M02, yeni Bluetooth sertifikaları aldı!

Samsung Galaxy A02 ve M02 yeni detaylar aracılığıyla ortaya çıkmaya peşini bırakmamak, sürdürmek. Firmanın 2 yeni kabul edilebilir iyi bir fikir telefonu, Bluetooth SIG sertifikaları aldı.


İlginizi çekebilir; Nokia 8.3 5G, en gerçekten iyi (PL) kameralı Nokia telefon muhtemelen!


Samsung Galaxy A02 ve M02’nin özdeş makine olma ihtimali de sahip olmak!

Samsung, iyi bir fikir telefon dünyasına yeni alternatifler getirmeye peşini bırakmamak, sürdürmek. Gerçekçi modeller aracılığıyla hatta daha fazla kullanıcıya elde etmek isteyen kurumsal, giriş yolu ölçüde iyi bir fikir telefon sayısını da arttırmayı planlıyor. Geçtiğimiz günlerde Bluetooth SIG‘nin ağ sitesinde ortaya çıkan sertifikaya bağlı olarak kurumsal, Samsung Galaxy A02 ve M02 isimli 2 yeni makine geliştiriyor. Bluetooth sertifikalarını banliyö bölgesi iyi bir fikir telefonlar yaklaşık fazla bir tartışmak bulunmaz iken, iddialara bağlı olarak kim 2 cihazın özel pazarlar için üretilecek özdeş modeller olacağı spekülasyon ediliyor. İddianın en muazzam desteğinin ise cihazların özdeş tren belgelerini alması olarak görülüyor.

Geçtiğimiz günlerde Geekbench değerlendirme sonuçları ortaya çıkan Samsung Galaxy A02, tekli çekirdekte 751 derecelendirme, çeşitli çekirdekte ise 3824 puanı hanesine yazdırdı. Snapdragon 450 işlemcisi aracılığıyla piyasaya çıkacak iyi bir fikir telefon, 2 GB RAM‘e kurucu kesinlikle olacak. Yine tahminlere bağlı olarak 5.7 inçlik gözünde canlandırmak aracılığıyla gelmesi sözde cihazın, toplamda 3 adet kameraya ileri tesis vermesi bekleniyor. Galaxy M02 yaklaşık ancak yöntem bir tartışmak ortaya çıkmazken, ilerleyen günlerde araçlar yaklaşık yeni bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor. Bakalım kurumsal, yeni giriş yolu ölçüde iyi bir fikir telefonları aracılığıyla hedeflediği tüketici sayısına ulaşabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A02 ve M02, yeni Bluetooth sertifikaları aldı!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply