Samsung Galaxy A02s Geekbech üzerinde görüntülendi!

Samsung Galaxy A02s Geekbech üzerinde saygı duyulan!

Samsung Galaxy A02s son zamanlarda detaylar aracılığıyla karşımıza çıkmaya işlem. Firmanın son zamanlarda giriş yolu büyüklük pratik telefonu Geekbech üzerinde saygı duyulan.


İlginizi çekebilir; iPhone 12 serisi, ‘Ceramic Shield’ teknolojisi aracılığıyla inanılmaz daha dayanaklı


Samsung Galaxy A02s Snapdragon 450 aracılığıyla olay!

Samsung son zamanlarda giriş yolu büyüklük pratik telefonu aracılığıyla piyasaya olasılık oluşturmaya hazırlık. Galaxy A02s modelini geliştiren pratik telefon üretici geçtiğimiz tam hafta bilindiği üzere cihaza Bluetooth SIG sertifikaları almıştı. Geliştirmek yorumların ardından radarlara takılan pratik telefon, hemen şimdi de Geekbench üzerinde saygı duyulan. Tekli birincil performansında 756 kredi notu banliyö pratik telefon, birkaç birincil performansında da 3934 puanı hanesine yazdırmayı başardı. Aynı zamanda bazı yaklaşım mekanik de ortaya çıkan pratik telefon, gücünü Snapdragon 450 işlemcisinden alacak.

Samsung Galaxy A02s

İşlemci itibariyle giriş yolu seviyeye konumlandırılan Samsung Galaxy A02s, yine Geekbench üzerinde ortaya çıkan listeye bağlı olarak 3 GB RAM kapasitesine kurucu kesinlikle olacak. Android 10 aracılığıyla piyasaya çıkacak pratik telefon, Geekbench‘te “değerlendirme tasarım” olarak listelendiği için ilerleyen zamanlarda yaklaşım özelliklerde değişimler görebiliriz. Oluştur detayları yanı sıra tamamlayınız yaklaşım mekanik de doğru belli olmayan pratik telefon, bir ihtimal kim on yıl içerisinde satışa çıkabilir. Başına ne {kadar} kim konuda hassas bir teknik bilgi olanaklar almasa da serinin bir eski telefonunun Dizi 2019 tarihinde çıkması, beklentileri de kim yönde ilerletti. Bakalım organizasyon son zamanlarda giriş yolu büyüklük pratik telefonu aracılığıyla birbirleriyle Çinli rakiplerine meydan okuyabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A02s Geekbech üzerinde görüntülendi!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply