Samsung Galaxy A02s modelinin Türkiye fiyatı belli oldu

Samsung Galaxy A02s modelinin Türkiye fiyatı belli oldu

Samsung pratik ihtiyatlı telefonu Galaxy A02s modelini Türkiye’de satışa sundu. Şirketin taze ihtiyatlı telefonu, mekanik yanı sıra fiyatı aracılığıyla son derece uyarı çekiyor.

Git isteyebilirsiniz: Samsung Galaxy S21 serisi Türkiye’de satışa sunuldu

Güneye doğru Koreli taşıyıcı; merakla amaçlanan Samsung Galaxy A02s modelini Türkiye pazarında temsilci garantili olarak satışa sundu.

Galaxy A02s; 6.5 inç büyüklüğünde 720 x 1600 çözünürlüğünde HD+ bir ekrana yaratıcı. Benzer şekilde ekipman yüz kısmında 5MP‘lik bir selfie kamerasına merkez veriyor. Arka uç kısmında üçlü video kamera grubuna merkez veren Galaxy A02s, 13MP‘lik ciddi kamerasının yakın Bir çift adet 2MP’lik kamerayı daha barındırıyor.

Performansını Snapdragon 450 yonga setinden banliyö bölgesi Galaxy A02s, işlemciyi 3GB RAM bellek aracılığıyla destekliyor. Benzer şekilde depolamak tarafında; 32GB ya da 64GB aslında olmak üzere Bir çift türünün tek örneği çeşitler sunan Galaxy A02s, 5000mAh‘lik bataryasını 15W anında ima etmek desteği aracılığıyla dolduruyor.

Samsung Galaxy A02s

Samsung Galaxy A02s modelinin prosedür mekanik

  • Göster: 6,5 inç büyüklüğünde HD+
  • İşlemci: Snapdragon 450
  • RAM: 3 GB
  • Depolamak: 32 GB ya da 64 GB
  • Başlangıç ​​aşaması Video kamera: 5MP
  • Arka uç Video kamera: 13 MP + 2 MP + 2 MP
  • Batarya: 5,000 mAh (15 watt anında ima etmek desteği)

Samsung Galaxy A02s

Nihayet şirketin temsilci satışa kanalına giren Samsung Galaxy A02s, Türkiye’de 3 türünün tek örneği renkte yanı sıra Bir çift türünün tek örneği depolamak seçeneğiyle elde etmek edilebiliyor. Modelin Türkiye başlangıç ​​ fiyatı ise 2.499 TL seviyesinde merkez alıyor.

Sizler için oluşturduğum; ihtiyatlı telefon, uzmanlaşmış ürünler ya da genel olarak ihtiyaçlar Satın alma listelerine buradan ulaşabilirsiniz. Benzer şekilde Trendyol listesini analiz etmek içine burayı vurmak!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A02s modelinin Türkiye fiyatı belli oldu

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply