Samsung Galaxy A02s Satışa Sunuldu! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A02s Satışa Sunuldu! – Hardware Plus

Samsung’un pratik sürüm Samsung Galaxy A02s satışa sunuldu. Kasım’da tanıtılan Galaxy A02s, sudan ucuz fiyatı aracılığıyla satışta.

Samsung‘un son zamanlarda azalma bölüm sürüm bir noktada satışa sunuldu. Makul modeller orta zirveyi ile çalışmak eden modellerden birisi olan Samsung Galaxy A02s, bir noktada satışa sunuldu. Kasım 2020’de duyurulan Galaxy A02s, kim tam hafta satışa sunuldu. Şimdilik ABD‘ye giden Galaxy A02s, daha bundan sonra sırayla çeşitli diğer ülkelere de ulaşacak.

Samsung‘un sudan ucuz fiyatı aracılığıyla satışa sunduğu Galaxy A02s, daha ziyade zamanın gerisinde olsa da satışa sunuldu. Snapdragon işlemcili bir mantıklı telefona bağlı olarak pozitif oran sunan Galaxy A02s, böylece vahşi ilgi görüyor. Hemen şimdi yeni gelin Galaxy A02s’in fiyatına yanı sıra özelliklerine bir bakış atalım.


İlginizi Çekebilir: OnePlus Band, promosyon tanınmış yanı sıra mekanik aracılığıyla karşımızda!


Galaxy A02s’in mekanik!

Ileri 6.5 inç büyüklüğünde 720 x 1600 çözünürlüğünde IPS dokunmatik gözünde canlandırmak taşıyan Galaxy A02s, yine yüz kısmında 5MP‘lik bir selfie kamerasına olanaklar veriyor. Arka uç kısmında üçlü elektronik kamera grubuna olanaklar veren Galaxy A02s, 13MP‘lik önemli kamerasının yakın Bir çift adet 2MP’lik kamerayı daha barındırıyor.

Performansını Snapdragon 450 yonga setinden banliyö bölgesi Galaxy A02s, kim işlemciyi 3GB yanı sıra 4GB Ram bellek seçenekleri aracılığıyla destekliyor. Depolama alanı tarafında 32GB yanı sıra 64GB aslında olmak üzere Bir çift benzersiz seçim sunan Galaxy A02s, 5000mAh‘lik bataryasını 15W derhal ima etmek desteği aracılığıyla dolduruyor. Android 10 işleyen sistemi aracılığıyla kutusundan çıkan Samsung Galaxy A02s, zaten ABD’de satışta.

Samsung Galaxy A02s

Galaxy A02s’in fiyatı!

Başta da dediğimiz seç pozitif fiyatı aracılığıyla uyarı çeken Samsung Galaxy A02s, Uluslararası’da 150 Euro’ya satılacak. Cihazın ABD fiyatının ise 149 Para ya da daha ucuz olması bekleniyor. Bu nedenle tahmini 1000-1300 TL seç bir oran etiketine kurucu.

Samsung Galaxy A02s, firmanın pratik sürüm olmasına ne olursa olsun gerekir tasarımı, gerekir üçlü arka uç kamerası aracılığıyla ile çevrili bölüm mekanik taşıyor. Bakalım Samsung, kim cihazda tam olarak nasıl bir dönüştürme rakamı yakalayacak. Sizce Samsung gelecekte azalma bölüm modellere daha uzun özellikler ekleyecek mi?

Seçtiğimiz Samsung modellerini Hepsiburada‘dan satın topla için tıklayınız!

Seçtiğimiz Samsung modellerini Trendyol‘dan satın topla için tıklayınız!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A02s Satışa Sunuldu! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply