Samsung Galaxy A10s özellikleri sızdırıldı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A10s özellikleri sızdırıldı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A10s gerekli özellikleri FCC raporunda ortaya sonuç. Telefon Galaxy A10 ailesinin en sert üyesi kesinlikle olacak.

İlginizi çekebilir: Galaxy Note 10 serisinin kılıfları ortaya sonuç

Samsung Galaxy A10s başlıca özellikleri

Raporda SM-A107F kod adıyla geçmek kapı aralığı seviyesindeki telefon ailenin çeşitli diğer üyeleri olan Samsung Galaxy A10 yanı sıra A10e‘nin karşı çift arka uç video kamera kurulumuna kurucu kesinlikle olacak. Telefon Galaxy A10‘da da olarak kullanılmak için üretildi Exynos 7884 işlemcisinden elektrik alması bekleniyor. Samsung üretimi olan 8 çekirdekli kapı aralığı ölçüde işlemci çipi, 14 nanometre teknolojisiyle üretiliyor.

3.5 mm kulaklık jakının başarısız edilmediği telefon, 157 mm yüksekliğinde yanı sıra 75.8 mm genişliğinde kesinlikle olacak. Elektrik pili tarafındaysa makine 3,900 mAh‘lık büyükçe bir bataryaya da kurucu. Telefonun potansiyel olarak strateji özellikleri de dikkate alınması gereken faktör alındığında kullanıcılara gerçekten iyi (PL) bir kullanmak süresi sunacağı spekülasyon edilebilir. Galaxy A10s‘te ana ofis modelin karşı modern ihtiyaçlarına yanıt verilerek başparmak izi okuyucuya da olanaklar verilmiş.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A10s özellikleri sızdırıldı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply