Samsung Galaxy A10s resmen tanıtıldı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A10s resmen tanıtıldı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A10s tasarım resmen tanıtıldı yanı sıra yöntem dinamikler ortaya sonuç. Kapı aralığı derece pratik telefon, 4,000 mAh pille kader.

İlginizi çekebilir: Trump: Huawei için geri yükleme yetki vermek vermeyeceğiz!

Samsung Galaxy A10s dinamikler

Güneye doğru Koreli ilerleme devi Samsung, ortasında yanı sıra kapı aralığı düzey pratik telefon pazarında Çinli rakipleri vasıtasıyla sarsılan tahtını kalkan için kim uzun yıllar Galaxy A serisini genişletmişti. Ailenin en gerçekçi üyesi Galaxy A10‘un yenilenmiş versiyonu Galaxy A10s, resmen tanıtıldı yanı sıra dinamikler açıklandı.

Telefon; 6.2 inç boyutunda HD+ çözünürlükte (720 x 1,520 piksel), Infinity-V çentik tasarımlı, LCD bir ekrana yaratıcı. 2 GB RAM‘li pratik telefon, 32 GB dahili hafızayla olay. Cihazın hafızası microSD kartla da genişletilebilecek. Samsung Galaxy A10s, gücünü Samsung üretimi 8 çekirdekli Exynos 7884 işlemcisinden alıyor.

Telefonun {arkasında} ikili video kamera kurulumuna (13 MP (f/1.8) şiddetli video kamera yanı sıra 2 MP (f/2.4) yoğunluk sensörü) merkez verilmiş. Cihazın yüz kamerası ise 8 MP çözünürlükte yanı sıra f/2.0 diyafram açıklığına yaratıcı. Galaxy A10s; 4,000 mAh büyüklüğünde, orta yöntem özelliklerine bağlı olarak bir hayli istekli bir bataryayla olay.

Mavi, Çevre dostu, kırmızımsı yanı sıra karanlık renkleriyle satışa sunulacak olan pratik telefonun maliyet etiketi ise $130 civarında kesinlikle olacak.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A10s resmen tanıtıldı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply