Samsung Galaxy A11, özellikleri ile duyuruldu! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A11, özellikleri ile duyuruldu! – Hardware Plus

Bu gece Samsung, yetkililer yakalama web sitesinde son zamanlarda bir telefon yayınladı. Galaxy A11 ismiyle yayınlanan telefon Samsung‘un son zamanlarda giriş yolu büyüklük telefonu olarak ortaya sonuç. Hoş olmayan bir moda, ancak telefonla endişeli bir yakalama bülteni yok. Fakat telefonun özellikleri ve ayrıca renderları elde edilebilir.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy A31 lansmanı yaklaşıyor!


Samsung Galaxy A11 özellikleri neler kesinlikle olacak?

Samsung Galaxy A11, adından da anlaşılacağı tercih, Samsung‘un ortasında ders A” iyi bir fikir telefon ailesinin son zamanlarda giriş yolu büyüklük stil kesinlikle olacak. Makine, sol üstte delikli selfie kamerası bulundu 6.4 inçlik, 720 x 1560 çözünürlüklü LCD göstermek ile birbirleriyle kader. Yüz kamerası, f/2.0 diyafram açıklığı bulundu 8 MP değerinde bir elektronik kamera kesinlikle olacak.

Samsung Galaxy A11

Galaxy A11‘in arka uç tarafında f/1.8 diyafram açıklığı olan bir 13 MP önemli elektronik kamera, f/2.2 açıklığa kurucu 5 MP değerinde ultra önemli açılı elektronik kamera ve ayrıca 2 MP değerinde f/2.4 açıklığına kurucu bir yoğunluk sensörü bulunuyor. Bunlara ek olarak cihazın {arkasında} başparmak izi okucuyucusu da elde edilebilir. Makine, sözde azaltılmış oran ve ayrıca çeşitli diğer özellikleri ile birbirleriyle plastik bir arka uç konut kullanacak.

Samsung Galaxy A11Samsung Galaxy A11

Galaxy A11‘in 1.8 GHz 8 çekirdekli bir işlemcisi sahip olmak yine de verimli hangi işlemci çipi olduğu şu bir kez bilinmeyen. Cihazın 2 GB ve ayrıca 3 GB aslında olmak üzere Bir çift türünün tek örneği ram seçeneği ve ayrıca 32 GB depolamak alanı bulunuyor. Ima etmek desteği konusunda ise cihazda 15W kablolu suçlama bulunacak. Bunlara ek olarak pili ise 4000 mAh değerinde kesinlikle olacak. A11 karanlık, beyaz renkli, mavi ve ayrıca kırmızımsı farklı renkler seçenekleri ile satışa sunulacak.

Telefonun mağazalarda verimli bir kez bulunacağı, hangi ülkelerde bulunacağı ve ayrıca hangi fiyattan piyasaya çıkacağı ancak belli kesinlikle değil. 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A11, özellikleri ile duyuruldu! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply