Samsung Galaxy A12 Geekbench üzerinde görüntülendi!

Samsung Galaxy A12 Geekbench üzerinde algılanan!

Samsung Galaxy A12 Geekbench platformunda listelendi. Giriş yolu seviyeye konumlandırılan iyi bir fikir telefonun bazı strateji yönler belli oldu.


İlginizi çekebilir; Mücadele Kurulu, Google’a tahmin edilen 200 bin lira sonuç kesti!


Samsung Galaxy A12 Helio P35 aracılığıyla piyasaya çıkacak!

Samsung ile çevrili giriş yolu büyüklük iyi bir fikir telefon sayısını arttırmayı hedefliyor. Galaxy A12 modelini geliştirdiği öğrenilen iyi bir fikir telefon üretici, önemli ölçüde Çinli rakiplerinin hükmettiği rekabette çok daha fazlası kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. Kişilik değerlendirme sistem olan Geekbench üzerinde görüntülenen SM-A125F kod adlı iyi bir fikir telefon, bazı strateji özelliklerini de böylelikle ortaya çıkardı. Tekli merkez performansında 169 derecelendirme alırken, bir dizi merkez performansında ise 1001 puanı hanesine yazdırmayı başardı.

tören ayında Snapdragon 450 işlemcili Galaxy A11 modelini tanıtan Güneye doğru Kore devi, iddiaya göre işlemci çipi konusunda bazı değişikliklere gidecek. Geekbench listesinde strateji özelliklerinden bazı detaylar öğrenmek şansı bulduğumuz Samsung Galaxy A12, MediaTek yapımı Helio P35 işlemcisi aracılığıyla kullanıcılarını karşılayacak. 3 GB RAM kapasitesine yaratıcı olacağı öğrenilen iyi bir fikir telefonun 32/64 GB‘lık depolama alanı alanı seçeneklerine yaratıcı olması bekleniyor. Bunlara ek olarak iyi bir fikir telefonun microSD hafıza kartı destekli olarak piyasaya çıkması bekleniyor. Daha derin strateji yönler tanıdık olmayan iyi bir fikir telefonun, mavi, kırmızımsı, beyaz renkli yanı sıra karanlık farklı renkler seçeneklerine yaratıcı olacağı şarj etmek ediliyor. Arasında giriş yolu seviyeye konumlandırıldığı için cihazın Android 10 koşu sistemi aracılığıyla piyasaya çıkacağı düşünülüyor. Bakalım Samsung taze iyi bir fikir telefonu aracılığıyla hep birlikte hedeflerine ulaşabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A12 Geekbench üzerinde görüntülendi!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply