Samsung Galaxy A12 resmi sitede görüntülendi! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A12 resmi sitede algılanan! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A12 için {artık} onayla sayıma geçildi. Firmanın kapı aralığı seviyeye konumlandırdığı iyi bir fikir telefon resmi ağ sitesinde listelendi.


İlginizi çekebilir; Instagram, gerilmiş kılavuzları ürünleri, yerleri yanı sıra gönderileri öne çıkarıyor


Samsung Galaxy A12, firmanın resmi Rusya sayfasında ortaya sonuç!

Samsung bildiğiniz üzere iyi bir fikir telefon kataloğunu genişletmeye işlem. Toplum genelinde iyi bir fikir telefon rekabetinin gediklilerinden olan Güneye doğru Kore devi, türünün tek örneği seviyelerde ürettiği iyi bir fikir telefon modelleri aracılığıyla hatta daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. O iyi bir fikir telefonlar ortasında merkez banliyö bölgesi Galaxy A12 sürüm de, yine bildiğiniz üzere Geekbench‘te görüntülenmişti. Değerlendirme sonuçları yanı sıra bazı yöntem dinamikler belli olan iyi bir fikir telefon, bir kez itibariyle firmanın resmi Rusya sayfasında listelendi.

SM-A125F/DSN sürüm numarası aracılığıyla birbirleriyle listelenen Samsung Galaxy A12, her türlü bir yöntem detaya merkez vermese de çıkışının yerel olduğunu bizlere göstermiş oldu. MediaTek yapımı Helio P35 işlemcisi aracılığıyla piyasaya çıkılacağı öğrenilen iyi bir fikir telefon 3 GB RAM yanı sıra 32 GB depolamak alanına yaratıcı gidiyor. Aynı şekilde iyi bir fikir telefonun 4 GB RAM seçeneğine yaratıcı bir modelinin daha olması bekleniyor. Bu arada ortaya atılan yorumlara bağlı olarak azalma çentik tasarımı aracılığıyla bizleri karşılayacak iyi bir fikir telefon, yüz tarafta bir yanı sıra geri tarafta 3 aslında olmak üzere 4 adet kameraya bünyesinde merkez verecek. Arkada bir adet de başparmak izi okuyucusunun bulunacağı iyi bir fikir telefon, beklentilere bağlı olarak uzun yıllar sonuna tam olarak tanıtılabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A12 resmi sitede görüntülendi! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply