Samsung Galaxy A13 5G’nin Özellikleri Netleşiyor – Hardware Plus

Samsung Galaxy A13 5G’nin Özellikleri Netleşiyor – Hardware Plus

Samsung, markayı kapı aralığı yanı sıra ile çevrili seviyede için durmak eden Galaxy A serisini yenilemeye planlama. Serinin başla tasarım olan Samsung Galaxy A13 5G, yönler yanı sıra kararlı maliyet etiketiyle ortaya sonuç.


İlginizi çekebilir: Redmi Note 9, Taze MIUI 12.5 Güncellemesini Alıyor!


Samsung Galaxy A13 5G, Tavsiye Çeken Özellikleriyle Ortaya Sonuç!

Kim ayın başlarında CAD geliştirmek görüntüleri sızdırılan telefonun donanımsal detayları açığa çıkmamıştı. Su damlası çentiğine yaratıcı olan Samsung Galaxy A13 5G, geri yüzünde üçlü elektronik kamera paketi taşıyordu. Twitter’dan yapılan taze bir paylaşım ise harcama planı dostu modelin mucize edilen özelliklerini ortaya serdi.

6.48 inç boyutunda Full HD+ LCD ekrana yaratıcı olduğu belirtilen Galaxy A13 5G’nin gözünde canlandırmak yeniden modelleme hızı ancak tanıdık olmayan. Bunu söyledikten sonra ekranın selefine bağlı olarak daha uzun uzlaşma anlaşması değeriyle geldiğini söylemek uygulanabilir. Gücünü MediaTek Dimensity 700 işlemciden banliyö mevcut 4/6/8 GB RAM yanı sıra 64/128 GB depolama alanı alanı seçenekleri bildirmek çekiyor. Bununla hep birlikte microSD hafıza kartı desteği de an tarafında kullanıcılara rahatlatmak sağlayacak.

Üçlü geri elektronik kamera kurulumunda ise kullanıcıları şaşırtan bir algılama birimi paketi kolay erişilebilir. 50 MP çözünürlüklü ISOCELL JN1 algılama birimi kim pakete yönetim ederken, 5 MP ultra büyük pozisyon yanı sıra 2 MP yoğunluk sensörü ciddi kameraya ile gel ediyor. 5.000 mAh kapasiteli bataryanın ise 25W derhal ima etmek desteğiyle geleceği belirtiliyor. Sonuçta yana konumlanan başparmak izi sensörü, Galaxy A13 5G’nin kesinleşen özelliklerini tamamlıyor.

Galaxy A serisinin kapı aralığı modeliyle gergin promosyon tanınmış yanı sıra maliyet bilgileri somut moda kolay erişilebilir kesinlikle değil. Fakat geçmek ay ortaya çıkan rapora bağlı olarak, telefonun 249 para maliyet etiketine yaratıcı olabileceği belirtiliyor. Samsung Galaxy A13, dolayısıyla markanın en gerçekçi 5G telefonu kesinlikle olacak. Bununla beraber promosyon tanınmış tarafında ise benzer şekilde Galaxy A12 tercih Kasım ayının öne çıktığını belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Samsung Galaxy A13 5G’nin Özellikleri Netleşiyor – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply