Samsung Galaxy A20s için Android 10 tabanlı OneUI 2.0 müjdesi!

Samsung Galaxy A20s için Android 10 tabanlı OneUI 2.0 müjdesi!

Samsung‘un kapı aralığı ölçüde telefonu Galaxy A20s, Android 10 güncellemesi alıyor. Şirket taze güncellemeyi OneUI 2.0 aracılığıyla dağıtmaya başladı.


İlginizi çekebilir; 2020 aslen çeyreğinde en istisnai olarak satan iyi bir fikir telefonlar belli oldu!


 Android 10 tabanlı OneUI 2.0 güncellemesi

Samsung, taze telefonu Galaxy A20s cihazını bildiğimiz üzere geçtiğimiz on yıl piyasaya çıkarmıştı. Arasında kapı aralığı ölçüde diyebileceğimiz ekipman, ücret olarak da gerçekten arzu edilen bir stil bizleri karşılamakta. Android 9 aracılığıyla piyasaya çıkan ekipman taze güncellemeye kavuşuyor. Samsung, blog sayfasında yaptığı bildirmek aracılığıyla güncellemeyi sunarken, OneUI sürümünün de 2.0 olarak belirlendiği öğrenildi. alayı ayı koruma güncellemesine de kurucu olan taze tasarım OneUI 2.0 yanı sıra Android 10 versiyonlarının özelliklerine kurucu bir stil bizleri karşılıyor. Kim özelliklerden en çarpıcısı ise kambur edeceğiniz iyilik siyah mod. Cihazınızdan dikte edebileceğiniz geliştirmek, kararlı olarak 1.3 GB boyutunda. Ayarlar üzerinden planı güncellemesini denetleyerek siz de güncellemeyi dikte edebilirsiniz.

Samsung Galaxy A20s prosedür karakteristik olarak arasında kapı aralığı ölçüde olarak bizleri karşılıyor. 6.5 inç değerinde HD+ gözünde canlandırmak çözünürlüklü ekipman, Infinity-V tasarlamak aracılığıyla bizleri karşılıyor. Qualcomm Snapdragon 450 işlemcisinden enerji banliyö bölgesi ekipman, 3/4 GB RAM yanı sıra 32/64 GB depolama alanı seçenekleri aracılığıyla olay. Tuhaf yüz kameraya kurucu cihazın kamerası, 8 MP (f/2.0) değerinde. Arka uç tarafta ise açıkça 3 video kamera olanaklar alırken bunlar özellikle, 3 MP (f/1.8) önemli video kamera, 8 MP ultra büyük açılı video kamera, 5 MP yoğunluk sensörü olarak belirlenmiş. Ülkemizde normal 1500 TL fiyata kurucu olan telefon, taze geliştirmek aracılığıyla hep birlikte {artık} Android 10 güncellemesine kurucu kesinlikle olacak.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A20s için Android 10 tabanlı OneUI 2.0 müjdesi!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply