Samsung Galaxy A21 Geekbench’te listelendi! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A21 Geekbench’te listelendi! – Hardware Plus

Ile çevrili derece bilge telefonlarda belirlenen konuma gelmeyi başaran Samsung, yoğun temsilcilerinden A Serisi’ni önümüzdeki dönemde yenileyecek. Serinin giriş yolu modellerinden Samsung Galaxy A21, strateji özellikleriyle Geekbench üzerinden ortaya sonuç!


İlginizi çekebilir: Realme 6i, 17 geçit töreni’ta tanıtılıyor


Samsung Galaxy A21, strateji özellikleriyle ortaya sonuç!

Geçtiğimiz günlerde tasarımı netlik şampiyon Samsung Galaxy A21, kurucu olduğu dörtlü geri elektronik kamera kurulumuyla bildirmek çekmişti. Telefonun Geekbench ile ortaya çıkan strateji mekanik ise yaygın giriş yolu-ortasında derece donanımlar barındırıyor. Göstermek deliği konseptli AMOLED bir ekranı bulundu Galaxy A21, yansıyan raporlara bağlı olarak MediaTek Helio P35 işlemci çipi yanı sıra 3 GB RAM’e kurucu kesinlikle olacak. Kim karıştır Geekbench 4.2 testinden tuhaf çekirdekte 782 derecelendirme alırken, telefonun çeşitli merkez performansı ise 3.996 derecelendirme şeklinde yansımış.

Amerika Federal hükümet dokunma Kurulu (FCC) raporlarına bağlı olarak 4.000 mAh’lik bir bataryaya apartman sahipliği yapacak olan Galaxy A21, kutusundan One UI 2.0 arayüzüne kurucu Android 10 işleyen sistemiyle çıkacak. Aslında başparmak izi sensörü, Bluetooth 5.0 yanı sıra USB-C etkileşim desteği ise telefonun strateji özellikler tarafını şimdilik tamamlıyor.

Aynı zamanda Samsung Galaxy A31 sürüm ise bir zaman dilimi daha önce Geekbench uygulamasında görülmüştü. MediaTek Helio P65 işlemci çipi, 4 GB RAM, 64 GB depolama alanı, 48 megapiksellik dörtlü geri elektronik kamera yanı sıra 5.000 mAh batarya iyilik özelliklere kurucu telefon, ortasında derece bilge telefon pazarında konumunu artırmak istiyor. Sonuçta 2020 varyasyon Samsung Galaxy A serisinin önümüzdeki haftalarda tanıtılmasının beklendiğini belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A21 Geekbench’te listelendi! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply