Samsung Galaxy A21 modeli tanıtıldı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A21 modeli tanıtıldı! – Hardware Plus

Samsung, Galaxy A serisi için mantıklı Galaxy A21 modelini tanıttı. Hizmet sağlayıcı, giriş yolu ve ayrıca arasında büyüklük iyi bir fikir telefon pazarındaki öğe yelpazesini geliştirmekte yaklaşık gözüküyor.

Güneye doğru Koreli tedarikçi, geçtiğimiz uzun yıllar muazzam mükemmellik yakaladığı A serine son zamanlarda modeller Ayriyeten işlem. Eyalet konusu Samsung Galaxy A21 modeli, 6.5 inç büyüklüğünde HD+ yerleşim sunan bir Infinity-O gözünde canlandırmak aracılığıyla karşımıza çıkıyor.

İlginiz çekebilir: Meizu 17, 15 Nisan’da 30W hemen ima etmek aracılığıyla olay!

Ekranın sol yükseklik köşesinde kuruluş banliyö bölgesi delikte 13 Megapiksel çözünürlüğündeki başlangıç ​​aşaması kameraya daire sahipliği yapıyor. Telefonun arkasına baktığımızda ise bizleri dörtlü elektronik kamera kurulumu karşılıyor. Kim kameralar, 16MP ciddi elektronik kamera, 8MP ultra önemli elektronik kamera, 2MP makro elektronik kamera ve ayrıca 2MP yoğunluk sensörü olarak belirtiliyor.

MediaTek Helio P35 yonga setinden elektrik gücü alması sözde iyi bir fikir telefonun, 3GB RAM ve ayrıca 32GB depolama alanı kapasitesine kurucu. 4.000 mAh’lik bir bataryaya kurucu Samsung Galaxy A21, hepsi birden 15 W hemen şarjı destekliyor.

Galaxy A21 modelinin yurt dışı marka adı fiyatı 249 para olarak açıklandı. Ülkemizde de satışa sunulması sözde iddia konusu cihazın mantıklı olması birkaç müşteri vasıtasıyla istiyorum edilebilir kılıyor.

Samsung Galaxy A21

Samsung Galaxy A21 modelinin prosedür mekanik

  • Göster: 6,5 inç 720 x 1600 piksel 20:9 Infinity-O
  • İşlemci: MediaTek Helio P35
  • RAM: 3 GB
  • Depolamak Alanı: 32 GB (microSD kartla 512 GB’a {kadar} genişletilebilir)
  • Yüz Elektronik kamera: 13 MP
  • Geri Elektronik kamera: 16 MP ciddi elektronik kamera, 8 MP önemli açılı elektronik kamera, 2 MP makro elektronik kamera, 2 MP yoğunluk sensörü
  • Batarya: 4.000 mAh, 15 W hemen ima etmek desteği
  • Etkileşim: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 5.0, FM Yayın yapmak

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A21 modeli tanıtıldı! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply