Samsung Galaxy A21 modelinin tasarımı belli oldu – Hardware Plus

Samsung Galaxy A21 modelinin tasarımı belli oldu – Hardware Plus

Samsung Galaxy A21 modelinin tasarımı ortaya sonuç. Taşıyıcı, gerçekçi pratik telefon pazarına son zamanlarda bir varlık daha kazandırıyor.

Güneye doğru Koreli ilerleme devi Samsung’un önümüzdeki günlerde duyurmaya hazırlandığı son zamanlarda Galaxy A serisi stil Galaxy A21 modelinin tasarımı ortaya sonuç. Galaxy A20’nin yerini alacak telefon, bir eski modele bağlı olarak daha önemli bir yüz video kamera aracılığıyla hep birlikte kader.

İlginizi çekebilir: Threadripper 3990X fotoğraf işlemcisi desteği olmadan Crysis’i çalıştırdı!

Başparmak izi sensörü {arkasında} olanaklar hinterlandı Samsung Galaxy A21, azalma çerçevesi çok güçlü olduğunu söylemek gerekiyor. Enerji yanı sıra gürültü düğmelerinin özgürlük tarafta olanaklar aldığı mevcut, USB-C portu yanı sıra 3.5 mm kulaklık girişi bulunuyor. Şimdilik özel karanlık renkte gördüğümüz telefon, dörtlü geri video kamera sistemi üstüne kurulmuş.

{Arkasında} dörtlü video kamera sistemine yaratıcı olan Galaxy A21’in ancak kim kameraların hangi özelliklere yaratıcı olduğu tanımlanamayan. Yine de kameralarının ultra büyük perspektif, büyük perspektif, telefoto yanı sıra makro kameralar olacağı düşünülüyor.

Samsung Galaxy A21

HD+ çözünürlüğe yaratıcı AMOLED göster aracılığıyla hep birlikte kader olan Galaxy A21 modelinin işlemci çipi tarafında ise Exynos 7904 işlemcisi olanaklar alacak. 4 GB RAM yanı sıra 64 GB dahili depolamak alanı aracılığıyla hep birlikte kader olan Galaxy A21 modelinin 4.000 mAh kapasiteli bir bataryası kesinlikle olacak.

Samsung Galaxy A21, aslen olarak ABD pazarında yerini alacak. Ülkemizde de satışa sunulması amaçlanan Galaxy A21 modelinin gerçekçi olacağı biliniyor olsa da modelin bir kez tanıtılacağı yanı sıra Tavuk fiyatının ne olacağı şimdilik tanımlanamayan.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A21 modelinin tasarımı belli oldu – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply