Samsung Galaxy A21s, Geekbench testinde göründü!

Samsung Galaxy A21s, Geekbench testinde göründü!

Geçtiğimiz ay Samsung Galaxy A21 modelinin Geekbench testinde ortaya çıkmasının ardından Samsung Galaxy A21s olması muhtemelen sürüm de tamamen aynı testte göründü.

SM-A217F sürüm numarası aracılığıyla veritabanında bulundu üreticisi Samsung’un Exynos 850 çipsetine kurucu. Değerlendirme veritabanında olanaklar hinterlandı cihazın Android 10 işleyen sistemi aracılığıyla çalıştığı görülüyor. Ayrıca cihazda 3 GB RAM bulunuyor. Iddiaya göre cihazın türünün tek örneği RAM seçenekleri de olacaktır.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy Note20+ 5G, Geekbench’te ortaya sonuç!


Geekbench testinde cihaza ait Yine bir başka bir nitelik olanaklar almıyor. Fakat SamMobile vasıtasıyla yapılan habere bağlı olarak cihazın 32 yanı sıra 64 GB depolamak kapasiteli versiyonları kesinlikle olacak. Bunlara ek olarak cihazın daha koyu, mavi, beyaz renkli yanı sıra kırmızımsı aslında olmak üzere 4 farklı renkler seçeneği aracılığıyla gelmesi bekleniyor. Habere bağlı olarak Galaxy A21s modelinde 2 megapiksel çözünürlüklü bir makro lense kurucu bir dörtlü elektronik kamera kurulumu olanaklar alacak. Cihazda bulundu çeşitli diğer lenslerin dinamikler ancak ortaya çıkmış kesinlikle değil. Çeşitli diğer bir yandan Samsung’un M serisi aracılığıyla başlattığı pratik modellerde önemli batarya bulunması trendi kim üreticisi da oyalanmak edecek iyilik görünür. Iddia konusu modelin 5.000 mAh kapasiteli bir pilden elektrik gücü alması da beklentiler ortasında.

Samsung Galaxy A21s modelinin Dikkat tanınmış ancak tanıdık olmayan. Haberimizde olanaklar hinterlandı özelliklerin sızıntılara dayandığını yanı sıra özel özellikler için yetkililer tanıtımı beklememiz gerektiğini belirtelim.

Ve ayrıca toparla bir işaretçi; kültürel mesafenizi korumayı yanı sıra ellerinizi yeterli yeterli yıkamayı unutmayın!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A21s, Geekbench testinde göründü!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply