Samsung Galaxy A21s, özellikleri ile ortaya çıktı! – Hardware Plus

Samsung Galaxy A21s, özellikleri ile ortaya sonuç! – Hardware Plus

Samsung, geri yükleme yapılandırdığı Galaxy A ve ayrıca Galaxy M serisi bilge telefonlarında düşmanca bir kural izliyor. Markanın giriş yolu-arasında derece özelliklere yaratıcı taze sürüm Samsung Galaxy A21s de yaklaşım özellikleri ile ortaya sonuç!


İlginizi çekebilir: Honor X10, TENAA ve ayrıca MIIT’de saygı duyulan!


Samsung Galaxy A21s, titan bataryası ile dikkatleri üzerine çekecek!

Ancak geçtiğimiz haftalarda duyurulan Samsung Galaxy A21, 3 geri kameralı yapısı sayesinde istekli bir perspektif çizmişti. Kim modelin halefi niteliğindeki Galaxy A21s ise iddiaya göre kullanıcıları fazla bekletmeyecek. Hindistan kaynaklı olarak ortaya çıkan bir sızıntı, uyarıcı bir stil Samsung Galaxy A21s modelinin yaklaşım özelliklerini ortaya koyuyor.

Samsung’a bölgesel bir kaynaktan alındığı belirtilen bilgiye bağlı olarak Galaxy A21s, 6.55 inçlik HD+ IPS bir göster ile kader. 3 GB RAM ve ayrıca 64 GB depolamanın kuruluş alacağı hazır üçlü geri elektronik kamera dizilimi yerini koruyacak. Yine de yükseltme sonrasında şiddetli elektronik kamera 48 megapiksellik bir sensöre kavuşurken, kullanışlı sensörler ise 8 ve ayrıca 2 megapiksel çözünürlüğe yaratıcı kesinlikle olacak.

5.000 mAh kapasiteli bataryanın uyarı çektiği Galaxy A21s modelinde NFC ve ayrıca başparmak izi izleyiciler da kuruluş alıyor. Kim yönden cihazın çok rekabetçi özelliklere yaratıcı olduğu söylenebilir. Bununla beraber micro USB girişi de uzun kapasiteli bataryanın derhal suçlama desteği bulundurmama ihtimalini akıllara getiriyor.

Karanlık, beyaz renkli ve ayrıca mavi gölge seçenekleri olduğu belirtilen Galaxy A21s’in en kısa sürede duyurulacağı ile sinir bir uzmanlık ise bulunmuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A21s, özellikleri ile ortaya çıktı! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply