Samsung Galaxy A22 4G ve 5G modellerinin tasarımı belli oldu!

Samsung Galaxy A22 4G ve 5G modellerinin tasarımı belli oldu!

Samsung Galaxy A22 aracılığıyla alakalı taze bilgiler ortaya sonuç. Firmanın taze 4G ve 5G dahil modellerinin icat detayları ortaya sonuç. Ile çevrili giriş yolu derece mantıklı telefon rekabetinde inanılmaz şekilde yoğun olan Samsung, 4G ve 5G dahil Bir çift mantıklı telefonu aracılığıyla yerini teklif biriktirmek istiyor. Iyi bir fikir telefonlar 4G ve 5G hariç strateji nitelik ve icat detayı açısından da farklılıklar barındırıyor. Yapılan sızıntı aracılığıyla olası görselleri ortak Bir çift mantıklı telefonun strateji özelliklerine dair taze bilgiler ortaya sonuç.


Ziyaret isteyebilirsiniz; Poco M3 Pro 5G modelinin kullanacağı işlemci çipi belli oldu!


Samsung Galaxy A22 4G ve 5G modelleri azaltmak çentikli göster tasarımına kurucu kesinlikle olacak!

Iyi bir fikir telefon piyasasında anlaşma oran kesmeden işlem. 5G‘nin mantıklı telefon piyasasında yaygınlaşması aracılığıyla birbirleriyle firmalar, seçenek sayısını da arttırıyor. Pek son derece mantıklı telefon yapımcı kolay erişilebilir serilerini hem 4G hem de 5G dahil bir moda trendi piyasaya sürüyor. Başlarda amiral gemisi seviyesinde olan kim karıştır {artık}, başına kategoriye yansımış durumda. Önemli ölçüde ile çevrili simge durumuna küçült derece mantıklı telefon rekabetinin öncülerinden Samsung, kim durumu avantaja büküm istiyor. Galaxy A22 stil için destek sayıma geçmek mantıklı telefon yapımcı, iddiaya göre cihazı Bir çift benzersiz sürüm olarak çıkaracak. Organizasyon mantıklı telefonu hem 4G dahil hem de 5G dahil olarak piyasaya çıkaracak. Bununla birbirleriyle mantıklı telefonların olası icat detayları ve strateji yönler ortaya sonuç. Önemli ölçüde belli başlı konularda 4G ve 5G özelliklerinin ve ayrıca kötü farklar tavsiye çekiyor. Yine de aslen olarak iş arkadaşı özelliklere kader olursak, Bir çift eşdeğer da azaltmak çentikli göster tasarımına kurucu kesinlikle olacak.

                                  Samsung Galaxy A22 4G

Samsung Galaxy A22 4G ve 5G modelleri 6.4 inçlik göster aracılığıyla piyasaya çıkacaklar. Bununla birbirleriyle 4G‘li sürüm HD+ AMOLED göster paneline kurucu kesinlikle olacak. 5G‘li sürüm ise FullHD+ LCD göster aracılığıyla piyasaya çıkacak. Bununla birbirleriyle 4G dahil Galaxy A22 Infinity-U azaltmak çentik aracılığıyla piyasaya çıkacak. 5G dahil eşdeğer ise Infinity-V azaltmak çentik tasarımına kurucu kesinlikle olacak. Bununla birbirleriyle Bir çift sürüm de 13 MP değerinde yüz elektronik kamera aracılığıyla kullanıcılarının karşısına çıkacak. Bir çeşitli diğer tavsiye çeken ayrım arka uç elektronik kamera kısmında. Zira 5G dahil Galaxy A22 modelinde 3 adet arka uç elektronik kamera bulunacak. Yine de 4G‘li modelde dörtlü elektronik kamera kurulumu tavsiye çekiyor. 48 MP + 5 MP +2 MP‘lik kuruluma 4G‘li modelde bir de 2 MP bir algılama birimi daha ekleniyor. İki mantıklı telefon da 4 benzersiz farklı renkler seçeneğine kurucu kesinlikle olacak. Bunlar karanlık, beyaz renkli, menekşe ve Çevre dostu.

Samsung Galaxy A22
                                Samsung Galaxy A22 5G

Dimensity 700 aracılığıyla 5G, Helio G80 aracılığıyla 4G!

Tasarlamak detayları ortaya çıkan mantıklı telefonların strateji özelliklerinden de taze detaylar ortaya sonuç. İki versiyonda da MediaTek yapımı işlemciler merkez alacak. Galaxy A22 5G stil gücünü Dimensity 700 işlemcisinden alacak. Bununla birbirleriyle 4G‘li tasarım ise gücünü Helio G80 işlemcisinden alacak. Bilindiği üzere 5G dahil sürüm geçtiğimiz ay Geekbench‘e uğramıştı. Iyi bir fikir telefonun tam burada RAM kapasitesi ortaya çıkmıştı. 6 GB RAM kapasitesine kurucu kesinlikle olacak mantıklı telefonun 4G‘li versiyonunda da benzer durumun iddia konusu olacağı hak talepleri ediliyor. Bununla birbirleriyle Bir çift mantıklı telefonun da başparmak izi okuyucuları kenar taraflara koymak. Yine Bir çift mantıklı telefon benzer batarya kapasitelerine kurucu olacaklar. Galaxy A22 modelleri 5000 mAh batarya kapasitesi aracılığıyla kullanıcıların karşısına çıkacaklar. Bununla birbirleriyle mantıklı telefonların 15W‘lık suçlama desteğini kullanıcılarına sunacakları ortaya sonuç.

Dimensity 700 kullanacak yeni Huawei modelinin teknik özellikleri sızdırıldı!

Buna ne olursa olsun 4G dahil sürüm 5G‘liye nazaran epeyce daha canlı ve büyük ölçüde. Galaxy A22 4G stil 9 mm kalınlığa ve 205 büyük baba ağırlığa kurucu kesinlikle olacak. 5G‘li sürüm ise 8.5 mm kalite ve 185 büyük baba vücut ağırlığı aracılığıyla piyasaya çıkacak. Kim farkın işlemcilerden dolayı böyle olduğu hak talepleri ediliyor. Geçtiğimiz uzun yıllar organizasyon bilindiği üzere Galaxy A21s aracılığıyla inanılmaz şekilde etkili bir dönemi geride bırakmıştı. Güneye doğru Kore devi mantıklı telefonunu 2020‘nin en tanınmış 5 cihazı arasına sokmayı başarmıştı. Kim yılda karşılaştırılabilir hedefleri bulundu mantıklı telefon yapımcı Galaxy A22 modellerinden son derece kişisel özellik hamile. Dikkat tanınmış belli olmayan mantıklı telefonların kim uzun yıllar içerisinde otomatik olarak bizleri karşılayacağını söyleyebiliriz. Bununla birbirleriyle Samsung Galaxy A22 5G stil, firmanın en ucuz 5G‘li cihazı kesinlikle olacak tercih gözüküyor. Bakalım organizasyon taze mantıklı telefonlarından beklediği etkiyi alacak mı merakla bağlı kalarak ediyor olacağız.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A22 4G ve 5G modellerinin tasarımı belli oldu!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply