Samsung Galaxy A22 5G Geekbench üzerinde görüntülendi!

Samsung Galaxy A22 5G Geekbench üzerinde algılanan!

Samsung Galaxy A22 aracılığıyla alakalı taze bilgiler ortaya çıkmaya peşini bırakmamak, sürdürmek. Samsung‘un taze ile çevrili kapı aralığı ölçüde bilge telefonu Geekbench üzerinde ortaya sonuç. Geekbench listelemesi sayesinde cihazın yeteneklerine de göz atma şansımız oldu. Benzer şekilde geçtiğimiz günlerde bir aksesuar firması sayesinde oluştur detayları ortaya çıkan bilge telefonun kim keşif de strateji özeliklerinin bazıları belli oldu. 5G aracılığıyla geleceği kesinleşen bilge telefon, serinin bir eski cihazını geçmeye çalışacak.


Ziyaret isteyebilirsiniz; PlayStation Plus üyelerine müjde: Bedava filmler yanı sıra diziler gelebilir!


Samsung Galaxy A22 Dimensity 700 aracılığıyla olay!

Samsung bilge telefon dünyasında başına seviyede muazzam bir meydan okuyucu aslında olmak istiyor. Ihtiyatlı telefon yapımcı, amiral gemisi modelleri aracılığıyla yüz plana çıksa da, simge durumuna küçült seviyedeki cihazları aracılığıyla de kullanıcıların tercihi olmayı başarıyor. Ortasında ölçüde bilge telefon rekabetinde de muazzam bir yarışmacı olan şirket, Galaxy A serisinin taze üyesi için tavsiye sayıma geçti. Galaxy A21s modelinin devamı niteliğinde olması demek Galaxy A22 5G aracılığıyla alakalı başına geçmek tarih taze bilgiler ortaya  çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde bilge telefonun oluştur detayları ortaya çıkmıştı. Çinli bir aksesuar firması, ekipman için ürettiği kılıflarla başlangıçta kez cihazın olası görüntüsünü ortaya çıkarmıştı. Piyasadaki rakiplerine nazaran epeyce daha yaşlı yaratılış bir tasarımla piyasaya çıkacak bilge telefon Geekbench‘e uğradı. Ihtiyatlı telefonun eleme süreci sonuçları Geekbench ziyareti boyunca ortaya sonuç. Makine, tekli birincil performansında 562 kredi notu alırken, bir dizi birincil performansında ise 1755 puanı hanesine yazdırdı. Benzer şekilde Geekbench platformunda listelenen cihazın bazı strateji yönler de ortaya sonuç.

Samsung Galaxy A22, kullanacağı işlemci çipi aracılığıyla birbirleriyle 5G oluşan gidiyor. Ihtiyatlı telefon MediaTek yapımı işlemciye bünyesinde kuruluş verecek. Makine gücünü Dimensity 700 SoC işlemcisinden alacak. İşlemci, 6 adet 2.0 GHz‘li Cortex A76 yanı sıra 2 adet 2.2 GHz‘li Cortex A55 çekirdeklerinin birleşiminden oluşuyor. Benzer şekilde işlemci çipi de ARM Finansal-G57 MC2 fotoğraf birimi de kuruluş almakta. 5G özelliğine kavuşan bilge telefon 2.77 Gbps indirme hızını da kullanıcılarına vadediyor. Bununla birbirleriyle bilge telefon 6 GB RAM kapasitesi aracılığıyla kullanıcılarının karşısına çıkacak. Yine de bilge telefonun depolamak alanı aracılığıyla endişeli ortaya çıkan bir açıkla ancak yok. Bununla birbirleriyle bilge telefon Android 11 aracılığıyla piyasaya çıkacak. Benzer şekilde Geekbench eleme süreci sonuçları da {artık} ortaya çıkan cihazın, uzun birincil hızında Galaxy A32 5G modelinden daha performanslı olduğu öğrenildi. Bilindiği üzere Galaxy A32 5G sürüm Dimensity 720 işlemcisine sahipti. Detayların peşi Desen geldiği bilge telefonun tasarımı aracılığıyla alakalı da taze gelişmeler ortaya sonuç.

Samsung Galaxy A22 5G

Samsung Galaxy A22 5G modelinin ayrılmak görüntüleri ortaya sonuç!

Çinli aksesuar firması vasıtasıyla, tasarımı ortaya çıkarılan bilge telefon, hemen şimdi de ayrılmak görüntüleri aracılığıyla bizlere selamlar dedi. Sızıntıları aracılığıyla meşhur Voice isimli ağ sitesinde bilge telefonun ayrılmak görüntüleri ortaya çıktı. Makine oluştur olarak çağdaş ile çevrili ölçüde cihazlarına nazaran epeyce “yaşlı” duruyor. Infinity-V isimli çentikli yapıya yaratıcı gidiyor bilge telefon güçlü çerçevesi aracılığıyla tavsiye çekiyor. Cihazın başparmak izi okuyucusu da kenar tarafta kuruluş alıyor. Bu nedenle bilge erişilebilir sadece bir oluştur anlayışı tavsiye çekmekte. Başparmak izi okuyucusu aynı anda açma kapama tuşu görevi de görecek seç gözüküyor. Zira gürültü kısma tuşu hariç ekipman üzerinde ek aslında tuş kuruluş almıyor. Bir adet yüz kameraya yaratıcı gidiyor bilge erişilebilir, geri tarafta da üçlü video kamera kurulumu kuruluş alıyor. Yüz video kamera 13 MP değeri aracılığıyla kullanıcılarının karşısına çıkacak. Arkada kuruluş hinterlandı dörtlü video kamera kurulumu ise özellikle, 48 MP önemli video kamera, 8 MP ultra büyük perspektif, 2 MP makro yanı sıra yine 2 MP yoğunluk sensörü olarak belirlenmiş.

Samsung Galaxy A22 5G

Bütün bunların ve ekipman üzerinde 3.5 mm‘lik kulaklık girişi de bulunmakta. Promosyon tanınmış belli olmayan bilge telefon, Galaxy A21s‘in başarılarını hayatta kalmak istiyor. Bildiğiniz üzere Galaxy A21s sürüm 2020 yılının en ünlü 5. bilge telefonu olmuştu. Tabi görece daha azaltılmış gelirli ülkelerde cihazın çokça istiyorum edildiğini de unutmamak gerekir. Ihtiyatlı telefonun 200 dolarlık maliyet etiketine yaratıcı olacağı şarj etmek ediliyor. Bununla birbirleriyle ekipman serinin en ucuz 5G oluşan bilge telefonu gidiyor. Bakalım Samsung Galaxy A22 5G sürüm uzun beklentileri karşılamayı başaracak mı bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Samsung Galaxy A22 5G Geekbench üzerinde görüntülendi!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply