Samsung Galaxy A22 5G önümüzdeki yıl piyasaya çıkacak!

Samsung Galaxy A22 5G önümüzdeki yıl piyasaya çıkacak!

Samsung Galaxy A22 5G tasarım ortaya sonuç. Firmanın gerçekçi 5G ihtiyatlı telefonu 2021 yılı içerisinde kullanıcılarını karşılayacak.


İlginizi çekebilir; Rus yapımı gezgin uçağı Irkut MC-21, PD-14 motorlarıyla aslen uçuşunu yaptı


Kabul edilebilir 5G oluşan ihtiyatlı telefon Samsung Galaxy A22!

Mantıklı telefon dünyasında anlaşma başına geçmek tarih sertleşerek işlem. Çok firmanın {artık} sıradışı bir öğe aracılığıyla gelmediği şu günlerde, Samsung da gerçekçi 5G oluşan bir ihtiyatlı telefon aracılığıyla kullanıcılarını karşılayacak. Galaxy A22 modelini geliştirdiği Güneye doğru Kore basınında ortaya çıkan kurumsal, önemli ölçüde Çinli rakiplerinin gerçekten hakin olduğu ortasında yanı sıra kapı aralığı derece ihtiyatlı telefon rekabetinde seçim oluşturmayı planlıyor. Sıradan 181 dolarlık oran etiketine yaratıcı olması demek ihtiyatlı telefon aracılığıyla alakalı bütün bütün bilgiler ise şu ne zaman felsefe aşamasında.

Kabul edilebilir 5G oluşan bir ihtiyatlı telefon olarak bizleri karşılayacak olan Samsung Galaxy A22 5G, ancak hangi işlemciyi kullanacak belirli bir bilgiyi yine bizlere sunmadı. Dimensity 700 serisinden bir işlemcinin beklendiği ihtiyatlı telefon, duruma bağlı olarak Qualcomm yapımı Snapdragon 600 serisinden bir işlemciye de yaratıcı muhtemelen. Kim dedikodular hariç her türlü bir yöntem detayı ortaya çıkmayan ihtiyatlı telefonun 2021 yazında kullanıcılarının beğenisine sunulması bekleniyor. Kim arka plan de doğru Galaxy A21 modelinin tanıtımından bir yıl sonraya denk gelmekte. Bakalım kurumsal, son zamanlarda ihtiyatlı telefonu aracılığıyla rekabette kapsamlı bir unsur olmayı başarabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A22 5G önümüzdeki yıl piyasaya çıkacak!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply