Samsung Galaxy A22 modelinin tasarım detayları ortaya çıktı!

Samsung Galaxy A22 modelinin tasarım detayları ortaya sonuç!

Samsung Galaxy A22 tasarım aracılığıyla alakalı son zamanlarda bilgiler ortaya sonuç. Galaxy A21s‘in devamı niteliğinde piyasaya çıkacak ihtiyatlı telefonun tasarım detayları belli oldu. Bir aksesuar üretici ihtiyatlı telefon için zanaat kılıflar yanı sıra kırılmaz cam modellerini ortaya sonuç. Istisnai olarak kapsamlı bir yeniliğe yaratıcı olması beklenmeyen ihtiyatlı telefon, belli açılardan Galaxy M62 modeline benzemekte. Tuhaf ayrım Galaxy A22 modelinin epeyce daha yaşlı nesle kaçan gözünde canlandırmak tasarımı.


Ziyaret isteyebilirsiniz; Days Gone geliştiricisi: “Oyunları indirimli almayın, doğru maliyet ödeyin”


Samsung Galaxy A22 modelinin olası tasarımı belli oldu!

Samsung ihtiyatlı telefon piyasasına karşı korumak durak bilmeden varlık çıkarmaya işlem. Şu şiddetli {kadar} istisnasız bütün bütün seviyelerde çok rekabetçi olan ihtiyatlı telefon üretici, kolay erişilebilir serilerine de son zamanlarda sürüm eklemeleri yapıyor. Kabul edilebilir Galaxy A serisine son zamanlarda bir katılımcı kazandırmak isteyen şirket, ekstra kullanıcıya başarmak istiyor. Güneye doğru Kore devi Galaxy A22 tasarım için destek sayıma geçti. Geliştirmelere başlayan şirket, cihazı Galaxy A21s modelinin devamı niteliğinde görüyor. Ortasında giriş yolu seviyeye konumlandırılan Galaxy A21s, toplamda 19.4 milyonluk sistem dönüşüm rakamlarına ulaşmıştı. Böylelikle ihtiyatlı telefon 2020‘nin en ünlü 5 telefonu arasına girmeyi başarmıştı. Hal böyle olunca şirket da yakaladığı ivmeyi katlanmak istiyor. Kim on yıl içerisinde piyasaya çıkacak ihtiyatlı telefonun tasarım detaylarına ait de bazı bilgiler ortaya sonuç. Bir ağ sitesinde ihtiyatlı telefon için üretilmesi planlanan kaza yanı sıra önleyici cam modelleri uyarı çekti.

Ortasında giriş yolu seviyede kullanıcılarını karşılayacak Samsung Galaxy A22, kapsamlı yeniliklere yaratıcı olmayacak. Ayrıca ihtiyatlı telefon kimilerine bağlı olarak inanılmaz şekilde yaşlı yaratılış bir varsayım aracılığıyla piyasaya çıkacak. Ortaya çıkan görsellere bağlı olarak ihtiyatlı telefon, düşüş çentikli gözünde canlandırmak tasarımına yaratıcı gidiyor. Çinli aksesuar yaratıcı Damo, ihtiyatlı telefon için kırılmaz cam üretimine çoktan başladı. Firmanın yayınladığı görseller ihtiyatlı telefonun gözünde canlandırmak tasarımı konusunda net bilgiler sunuyor. Yine de kim bilgilerin verimli belirli olduğunu söylemek elektrik enerjisi. Bu arada aksesuar üretici, Damo ihtiyatlı telefon için kaza da üretmeye başlıyor tercih gözüküyor. Şirket üreticisi için planlanan olası şeffaf kılıfların da görsellerini paylaştı. Ortak görseller sayesinde de cihazın olası tasarım detayları ortaya sonuç. Bilge telefon arka uç tarafta kare içinde alınmış dörtlü elektronik kamera sistemi aracılığıyla piyasaya çıkacak. Benzer şekilde üreticisi, düşüş çentikli gözünde canlandırmak tasarımının ve ayrıca epeyce cesur çerçeveli gidiyor tercih gözüküyor. Bununla hep birlikte ihtiyatlı telefonun başparmak harika okuyucusu da cihazın kenar tarafına yerleşmiş. Böylelikle arka uç tarafta da bir nevi itibar sağlanmış.

Samsung Galaxy A22

Samsung Galaxy A22 en ucuz 5G oluşan telefon mu kılıf?

Tasarım detayları aksesuar üreticileri vasıtasıyla bir nevi sızdırılan ihtiyatlı telefonun, elektronik kamera mekanik de belli oldu. The Elec isimli ağ web sitesi, ihtiyatlı telefonun elektronik kamera kurulumlarını paylaştı. Arka uç tarafta dörtlü elektronik kamera kurulumuna yaratıcı gidiyor ihtiyatlı telefon, başlangıç ​​aşaması tarafta da bir adet kameraya yaratıcı gidiyor. Bilge telefon arka uç tarafta 48 MP şiddetli elektronik kamera, 8 MP büyük bakış açısı yanı sıra Bir çift adet 2 MP‘lik kameradan dahil montaj aracılığıyla piyasaya çıkacak. Bununla hep birlikte cihazın başlangıç ​​aşaması tarafındaki elektronik kamera ise 13 MP gidiyor. Firmanın düşündüğü elektronik kamera sistemi ayrıca Galaxy A21s modelinde de tesis alıyor. Şirket sözde tutan formülü pek de kesinti niyetinde kesinlikle değil. Bütün bunların ve ayrıca ihtiyatlı telefon için karşılıklı kaza görsellerinde LED flaşın tesis almaması da kafalarda belirsizlik işaretlerine tetikleyici oldu.

Samsung Galaxy A22

Tamamlayınız strateji mekanik belli olmayan ihtiyatlı telefonun Bir çift eşdeğer aracılığıyla piyasaya çıkacağı şarj etmek ediliyor. Şirket ihtiyatlı telefonu hem 4G hem de 5G oluşan olarak piyasaya yüklemek istiyor. İşlemci kısmında belirsizlik işaretleri giderilmeyen cihazın, 5G oluşan versiyonda piyasadaki en ucuz seçenek olacağı şarj etmek ediliyor. Hal böyle olunca da işin 5G kısmında akıllara aslen olarak Snapdragon 480 olay. Yine de şu bir kez işlemci çipi konusu dedikodulardan ibaret. Şirket Galaxy A32 modeliyle 5G özelliğini aslen kez 370 doların altına getirmeyi başarmıştı. Samsung Galaxy A22 modelinin de 270 dolarlık maliyet etiketine yaratıcı olacağı şarj etmek ediliyor. Yine de yine maliyet konusunda da kesinleşen başına hangi bir netleştirmek yok ancak. Bununla hep birlikte ihtiyatlı telefonun promosyon tanınmış de ancak belli olmadı. Bakalım Güneye doğru Kore devi son zamanlarda ihtiyatlı telefonu aracılığıyla 2021‘in en ünlü modelleri arasına girmeyi başaracak mı bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A22 modelinin tasarım detayları ortaya çıktı!

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply