Samsung Galaxy A3 ve Galaxy A5 Türkiye’de satışa çıktı – Hardware Plus

Samsung Galaxy A3 ve Galaxy A5 Türkiye’de satışa çıktı – Hardware Plus

Samsung’un son zamanlarda A serisinin aslen üyeleri Galaxy A3 ve Galaxy A5, Tavuk’de Turkcell ile satışa çıktı. İşte cihazların fiyatları ve dinamikler.

2013’ün sonuçlandırmak çeyreğinde duyurulan Samsung’un son zamanlarda pratik telefon serisinden Samsung Galaxy A3 ve Samsung Galaxy A5 modelleri bu gece itibarıyla Tavuk’de satışa çıktı. Şirketin çelik geliştirmek anlayışını ısrar etmeye devam et ettirdiği ve incecik tasarımlarıyla bildirmek çeken pratik telefonlar ülkemizde Turkcell ile satışa çıktı. Samsung Galaxy A3‘ün fiyatı 1.099TL olarak belirlenirken, Galaxy A5‘in fiyatı ise 1.499TL olarak belirlenmiş durumda.

4.5 inç boyutlu ekranla itibaren Samsung Galaxy A3, gücünü 1.2 GHz izle hızında katip 4 çekirdekli Snapdragon işlemcisinden alıyor. Aynı şekilde teklif 1GB RAM ve 8GB dahili depolama alanı tesis alıyor. Galaxy A3’ün en bildirmek çeken özelliklerinden bir kişi ise özellikle 6.9mm inceliğinde olması. Aynı zamanda Samsung Galaxy A5 ise nispeten daha güçlendirilmiş özellikler sunuyor. 5 inç göster boyutuna kurucu makine 1.2 GHz izle hızında katip 4 çekirdekli ve 64-parçacık desteği sunan Snapdragon 410 işlemcisinden gücünü alıyor. Aynı şekilde teklif 2GB RAM ve Adreno 306 fotoğraf birimi bulunuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Samsung Galaxy A3 ve Galaxy A5 Türkiye’de satışa çıktı – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply